Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Alone 2020 (2020)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@doğukan05 2 hafta önce
İzlemeye değmez zaman kaybı
@blessed 2 hafta önce
Başında uyuyakaldım, uyandığımda devam etmeye çalıştım ama beceremedim. İzlerken bir yandan telefonla oynarken buldum kendimi. Yani uzun lafın kısası film sarmıyor içine çekmiyor. Çok sıkıcı.
@gongom 2 hafta önce
Aslında süresi oldukça kısa ama 1 saatten sonra filmde neler olduğunu anlıyorsunuz .O yüzden süresi çok uzun geldi de diyemeyeceğim çünkü zaten kısa bir film.Baş karakterin hikayesine daha çok yer verilebilirdi.Gerilim çok hissettiren bir film değild... [Devamını gör..]
Aslında süresi oldukça kısa ama 1 saatten sonra filmde neler olduğunu anlıyorsunuz .O yüzden süresi çok uzun geldi de diyemeyeceğim çünkü zaten kısa bir film.Baş karakterin hikayesine daha çok yer verilebilirdi.Gerilim çok hissettiren bir film değildi .Daha çok gizem içeriyordu ama yine de izlenebilir.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  4.4/10
 
  81
  ABD