Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

American Beauty (1999)

Amerikan Güzeli

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

92 YORUM
@Şah mat 2 gün önce
Güvenin bana kesinlikle tek kelimeyle berbat.dusunmeyi ve yorumlamayı seviyorsanız size gore .mesaj içerikli bir film. ama hikayesi saçmaydı bence.
@MGU 1 hafta önce
hayvan gibi felsefi film. hayatın içinden. hiç beklemiyordum, mükemmel. 10 üzerinden 9 veriyorum
@süperberduş 2 hafta önce
Kevin Spacey’de tam bir Dexter tipi olduğunu fark etmemi sağlayan film.
@Rebelblade 2 hafta önce
Bu kadar beğeneceğimi tahmin etmezdim
@MuHiBBii 3 hafta önce
Amerikan aile yapısının iğrençliğini çat diye suratınıza yapıştırıyor. Samimiyetsiz hayatlar, sevgisiz evler... Özellikle sonunda hayata dair sorgulama yapma mecburiyetinde bırakıyor. Film gayet güzel, izlediğinize pişman olmazsınız. 7.3/10.... [Devamını gör..]
Amerikan aile yapısının iğrençliğini çat diye suratınıza yapıştırıyor. Samimiyetsiz hayatlar, sevgisiz evler… Özellikle sonunda hayata dair sorgulama yapma mecburiyetinde bırakıyor. Film gayet güzel, izlediğinize pişman olmazsınız. 7.3/10.
@kahve sigara 4 hafta önce
Yorumları dikkate alıp izleyin, izlettirin. Pişman olmayacaksınız..
@ensfrk 1 ay önce
İzleyin, izlettirin.
@meister 3 ay önce
Kevin Spacey, başta olmaz üzere oyunculuklar fevkalade. Ters köşeleri ve olaylar zinciri ayrıca kaliteliydi. Sonu, hayatı sorgulattı.
@tyler durden ceketi 4 ay önce
Eminim neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikriniz yok. Ama merak etmeyin. Bir gün anlayacaksınız…
2 yanıtı görüntüle
@halloween 4 ay önce
iki katlı, garajlı banliyö evlerinde amerikalılar ne harika hayatlar yaşıyordur diye düşünürken bize nah çeken bir film olmuş. ideal hatta kutsal amerikan ailesi meğer ne rezilmiş. ayrıca dakika başına iki tane falan süper replik düşüyor. ımdb 8.3 ... [Devamını gör..]
iki katlı, garajlı banliyö evlerinde amerikalılar ne harika hayatlar yaşıyordur diye düşünürken bize nah çeken bir film olmuş. ideal hatta kutsal amerikan ailesi meğer ne rezilmiş. ayrıca dakika başına iki tane falan süper replik düşüyor.
ımdb 8.3 şaşırmamak lazım.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.3/10
 
  122 DK
  ABD