Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Avengers: Endgame (2019)

Yenilmezler 4: Oyunun Sonu

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Avengers: Endgame)
Film Adı Yıl IMDB
The Avengers
Yenilmezler
2012 8.0
Avengers: Age of Ultron
Yenilmezler
2015 7.3
Avengers: Infinity War
Yenilmezler
2018 8.5
Avengers: Endgame
Yenilmezler
2019 8.5
576 YORUM
@evrendekinsan 11 saat önce
Aklıma tak... [Spoileri gör..]
Aklıma takılan bir kaç şey var. Kaptan Marvel neredeyse ölüm kalım durumu olmadıkça beni çağırmayına getiren bir karakter yani çok güçlü ve bir ara eldiveni elinde tutuyor. Neden o an takıp Tony’nin yaptığı şeyi yapmıyor ?
2.si Zaman makinesini nasıl bu kadar basit bir şekilde icat edebilirler. Hadi Ant-Man’de Pym’den gelen yıllarca uğraştığı teknoloji var ve Hulk bir kaç değişiklik yaparak bir şeyler yapabiliyor ama Tony tam olarak çalışan zaman makinesi yapmanın yolunu ne kadar dahi olursa olsun 45 saniyede ufak bir taramayla nasıl bulabilir. Ant-Man’den elle tutulur öğrendiği tek şey zaman makinesinin kuantumla yapılabilecek olması. Ama zaten zaman makinesi olacaksa bunun kuantumla ilgili olacağı kesin değil mi? Yaşadığı yıllar boyu bu kadar meraklı olan bir adam yapabilseydi ya da yapma yolunu bulabilseydi bulurdu zaten. Sonuç olarak arada bizim görmediğimiz bir şeyler mi konuştu bunlar ?
Edit : Tekrar baktım. Konuyla ilgili konuşma kısmı yok. Sanki bilimle ilgili kısmını konuşup bitirmişler gibi yapılmış. İyi fikir. İnsanların zaman makinesini yapmanın yolunu bulmalarını istemeyiz değil mi 🙂
Bu arada Tony’nin kayıt sahnesinin sonunda 3000 kez seviyorum demesinde tuttuğum gözyaşlarımı hüngür hüngür saldım. o nasıl bir son yaa. Spoi yediğim için biliyordum ve demiştim ki asla ağlamayacağım. Ve ağladım. Teşekkürler. 3 gündür hiç durmadan başından sonuna kadar izledim seriyi. Ve bazı filmlerde sıkılsam da genel olarak sürekli güldüğüm, çok eğlendiğim ve şu karantina günlerinde aksiyonu dibine kadar hissettiğim ve sonunda ağladım bir seriydi. Bundan sonraki film Örümcek Adam Evden Uzakta ama nasıl izleyeceğimi bilmiyorum ve Tony olmadan bu serideki örümcek adamı izlemek de içimden gelmiyor.Yani şimdilik benim için bu macera sona erdi. Ama yine de bir gün sadece baştaki Marvel yazısının içindeki karakterleri görmek için izleyeceğim, biliyorum :))
@Almira 12 saat önce
Uzun zamandır burnumdan sümük gelecek kadar ağlamamıştım. Teşekkürler
@Abdurrahman karabatak 14 saat önce
ben thor un natalie portmanın yanına gitmesini bekledim olmadı
@MEHMET 4 gün önce
Abi fazlamı ağladım hayla ağlıyorum 😭
@burak 6 gün önce
ah tony üzümlü kekim <3
@shipper 1 hafta önce
Loki o tas... [Spoileri gör..]
Loki o tasi aldi kacti umarim hortlar
@Kerem Furkan 2 hafta önce
İron man n... [Spoileri gör..]
İron man neden öldü ya NEDEEEEEEEN
@hisbe 2 hafta önce
Admin spoi... [Spoileri gör..]
Admin spoiler içine aldı
Bu benim 3. izleyişim ve her seferinde bayılarak izleyip ağlayarak birtirdiğim bir film.
MCU filmlerinin hepsini izlemiş biri olarak mükemmel az bir tabir diyorum ve buna 10/3000 (anlayana burda spoiler var) veriyorum.
@Yusuf Ali 3 hafta önce
bence filim harika 10/10 veriyorum çok güzel filim 🙂
1 yanıtı görüntüle
@Emre 3 hafta önce
Abi gerçekten mükemmel ya Tamer Karadağın sesi Iron man tam oturmuş efsane sesi var gerçekten Tamer Karadağlının Avangers sersinin en mükemmel senaryosu olmuş profesyonel oyunculuk diye buna denir umarım avengers devam filmi gelir

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  8.5/10
 
  182 DK
  ABD