Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Blood Myth (2019)

Kanlı Efsane

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

10 YORUM
Bu yorum yönetici tarafından 1 sırada sabitlendi. Jexy 6 ay önce
Arkadaşlar görüntü kalitesi 720p HDRip. İzlenebilecek net bir görüntüdür., daha web-dl sürüm çıkmadı takipteyim. Web-DL görüntü çıkar çıkmaz, altyazı ve dublajı güncelleyeceğim, bilgilerinize. Keyifli seyirleriniz olsun.
@Sonayna 5 ay önce
Izlenme sayisina qore imdb puani cok asaqida kararsiz kaldim bu filmde
@dombora 6 ay önce
İzlerken yakalanırsanız hesap veremeyeceğiniz bir film
@avatar12 6 ay önce
Puanı ne kadar düşük olsada, bu türe göbekten bağlı izleyicilerinin sadakati ile, paçalarımıza tutunmaya çalışan Kanlı Efsane filmi, korkmaktan sıkılacağınız temposu, izleyeni bir, izlemeyeni bin pişman edecek, yediği onca dayağa rağmen, acımadıki ac... [Devamını gör..]
Puanı ne kadar düşük olsada, bu türe göbekten bağlı izleyicilerinin sadakati ile, paçalarımıza tutunmaya çalışan Kanlı Efsane filmi, korkmaktan sıkılacağınız temposu, izleyeni bir, izlemeyeni bin pişman edecek, yediği onca dayağa rağmen, acımadıki acımadıki ayakları ile içinizi bayacak bir film…Film sitelerinin Amiral Gemisi 720pizle sitesi ve kaptanı Adminimize elinden gelenin en iyisini yapma çabaları için takdir eder, çalışmalarında başarılar dilerim, en içten teşekkürlerimle… Sayın Admin çalışmalarınıza nekadar başarı dilesekte hızınıza yetişip filmlerin çoğunu izleyemediğimiz için mahcup oluyoruz… eskiden nerede kaldı bu filmler derken şimdi filmleri nerede arşivleyeceğiz diye düşünmeye başladık….Saygılarımla..
@motun 6 ay önce
Play tuşuna basana kadar gelen reklamı izlemek daha keyif vericiydi. Uzak durun. Paylaşım için teşekkürler admin.
1 yanıtı görüntüle
@gaston 6 ay önce
Bülent ersoy müzikali tadında kıyamete 5 kala izlenicek bi sinemadır kendileri kişisel puanım 1,7 // Paylaşım için teşekürler admin dayı..
3 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Korku
  2.9/10
 
  81
  İngiltere