Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Cagefighter (2020)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@Ali 2 hafta önce
Aynı klişe. Kötü dayak ye sonra rematch. Sonra sonuna kadar gene Rocky gibi dayak ye sonra içine Tanrılar Çıldırmış Olmalı Bruce lee ruhu gelsin hooop şampiyon... Boyka'da da yeteri kadar doyduk yediğimiz dayağa. Şu klişe senaryolardan başka bir şey ... [Devamını gör..]
Aynı klişe. Kötü dayak ye sonra rematch. Sonra sonuna kadar gene Rocky gibi dayak ye sonra içine Tanrılar Çıldırmış Olmalı Bruce lee ruhu gelsin hooop şampiyon… Boyka’da da yeteri kadar doyduk yediğimiz dayağa. Şu klişe senaryolardan başka bir şey yazılamaz mı? Şu ana kadar yapılmış en iyi mma filmi Tom Hardy’nin filmidir. En eğlencelisi ise here comes to boom^dur.
@nacley 2 hafta önce
Emeklerinizi takdir eder arkadaşların yorum yaparak katkıda bulunması isterim. En iyi film sitesi 720pizle.org Teşekkür ederim.
@Mustafa 2 hafta önce
Elinize sağlık film fena değil yoklukta izlenebilir. Elinize Sağlık 720pizle ailesi
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  4.5/10
 
  98
  İngiltere