İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

Citizen Kane (1941)

Yurttaş Kane

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

21 YORUM
@beyzos 2 hafta önce
Dönemine göre iyi sayılır izlenebilecek bir film ama yok tüm zamanların en iyi falan seçilmiş yuh kendinize gelin bu mu.. Öyle devrim yaratacak bir filmde değil
@Oze baba 6 ay önce
Konu farklı ama ilgi çekici bir yanı yok. Bilindik şeyler
@Legolasvegandalf 7 ay önce
Bu film medyanın gücünü anlatıyor. Mükemmel görünen herkesin bir zaafı olduğunu…
@hakan17k 7 ay önce
orson wells’in kült filmi.varoluş sancısı çeken birinin hikayesi.sinema tarihinin eleştirmenlere göre en iyi filmi seçilmiş.bazı sinema teknikleri ilk bu filmde kullanılmış.10 üzerinden 7 veririm.
@guliver 1 sene önce
İzlemem gerektiği için izliyordum, hoşuma gideceği beklentisinden uzak bir şekilde... Fakat garip bir şekilde hoşuma gitti. Kurgunun değişikliğini, geçişlerin hafifliği o zamanlara göre çok hoş olsa da şimdilerde klasik hollywood sinemasına alışkın o... [Devamını gör..]
İzlemem gerektiği için izliyordum, hoşuma gideceği beklentisinden uzak bir şekilde… Fakat garip bir şekilde hoşuma gitti. Kurgunun değişikliğini, geçişlerin hafifliği o zamanlara göre çok hoş olsa da şimdilerde klasik hollywood sinemasına alışkın olan bizler için biraz garip kaçabiliyor, güzel bulduğum halde rahatsız etmedi değil. Alan derinliği denilince insanın aklına gelen ilk film. İzlemelisiniz.
@yesildunya 1 sene önce
güzel bir filmdi.
@frank leone 1 sene önce
Orson Welles'in sinemada devrim yarattığı film. “Rosebud…”
@muhibbi 1 sene önce
Film bittikten sonra başa dönüp ilk 20 dakikasını hızlı bir biçimde tekrar izledim. Her şey daha anlamlı geldi. Harika bir film.
@baharguzel 2 sene önce
Kane bana William Randolph Hearstu hatırlatdı. O da ünlü olmak için can atan biriyle sevgiliydi ve dünyanın 4 bir yanından antikalar ve.s toplayıb kendine şato yapmıştı. Hikaye çok onu andırdı.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  119 DK
  ABD