Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964)

Dr. Garipaşk

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

10 YORUM
@Ufuk 1 hafta önce
Ayhan hocama selamlar burdan
@ersinyolsal 1 ay önce
Dönemin soğuk savaşını mizaha vurarak, farklı bir yapıt sunmuşlar.10 üzerinden 7.
@vitoscaletta 1 ay önce
Can Sungur dan gelenleri 😆
@metin 7 ay önce
murat hocaaa nerelerde getrirdin bizi 🙂
@metin.k 12 ay önce
enteresan ve guzel bir film, 64 yilinda yapilmis bir filme gore harikulade, ve enteresan bir senaryoya sahip, boyle bisey basimiza gelebilir, nerden biliyoruz birilerinin delirip saga sola sallamayacagi boyle :) ayrica filmi vera lyn ile bitirmeleri ... [Devamını gör..]
enteresan ve guzel bir film, 64 yilinda yapilmis bir filme gore harikulade, ve enteresan bir senaryoya sahip, boyle bisey basimiza gelebilir, nerden biliyoruz birilerinin delirip saga sola sallamayacagi boyle 🙂 ayrica filmi vera lyn ile bitirmeleri cok guzel oldu, izleyin.
@dannydarko 2 sene önce
Peter Sell... [Spoileri gör..]
Peter Sellers üç ayrı karakteri oynuyor demişlerdi, film o kadar siyah beyaz ki hangi 3 karakter olduğunu anlamak için neredeyse şaşı olacaktım 😀 Captain Lionel Mandrake, President Merkin Muffey ve Dr. Strangelove'ı oynayan tek bir kişi P.Sellers :)Filmde en çok güldüğüm sahne Mandrake'nin başkana telefon etmeye çalıştığı sahneydi:D Dr. Strangelove'ın hastalığının adı tıp dilinde “AHS:Alien Hand Syndrome” olarak geçiyor, bu filmden sonra “Dr. Strangelove Syndrome”da kullanılmaya başlamış. Ayrıca Dr. House'ın 5. Sezon 24. Bölümü “Both Side Now'da bu hastalıktan muzdarip Scott isimli bir hastası vardı. ;)
@barok67 2 sene önce
harikaydı özellikle dr. strangelove..
@atticus finch 2 sene önce
güzel bir filmi notu 10/7.4

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Komedi
  8.4/10
 
  95 DK
  ABD