Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Elisa y Marcela (2019)

Elisa y Marcela

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@alar 3 ay önce
film içinde naiflik vardı şahsen güzel bir filmdi beğendim. Her şey meraklı melahatla başladı.. meraklı meraklı ne karıştırıyorsun ki ortalığı.. Sinirleniyorum şöyle insanlara!!
@nefrayto 11 ay önce
Aynı cinsten iki insanın birbiriyle yaşamasına engel olan nefret ve bağnazlık yüzünden, bu insanların yaşamak zorunda bırakıldıkları acıları hissettirmiş yönetmen ve iki oyuncu. İnsani açıdan merhameti ve saygı duymayı sorgulattıran kaliteli bir biy... [Devamını gör..]
Aynı cinsten iki insanın birbiriyle yaşamasına engel olan nefret ve bağnazlık yüzünden, bu insanların yaşamak zorunda bırakıldıkları acıları hissettirmiş yönetmen ve iki oyuncu. İnsani açıdan merhameti ve saygı duymayı sorgulattıran kaliteli bir biyografik film olmuş (8,5/10)
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  6.4/10
 
  113 DK
  İspanya