Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Fifty Shades of Black (2016)

Siyahın Elli Tonu

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

23 YORUM
@zenkis 1 sene önce
WAYANS kardeşleri en kötü filmi diyebilirim.
@bayanbaymayan 3 sene önce
bazı yerler dışında tamamen saçma bir uğraş olmuş. gerçi böyle şeyler yapacaklar ki iyi olmak için çaba harcanılmış olanların kıymetini bilelim .)
@coldplayy 3 sene önce
çok saçma iğrenç aptalca bir film olmuş.Grinin Elli Tonu'na hakaret gibi,harcadığınız paraya yazık.
1 yanıtı görüntüle
@mas 4 sene önce
filmi scary movie tadında absürd bir komedi olacağını düşündüm ancak bir insan film boyunca hiç mi gülmez? hiç tavsiye etmiyorum, daha güzel filmlerle keyif almak varken inanın bu film için zaman kaybetmeye hiç değmez.
@siyaz 4 sene önce
şimdi şöyle ki film komik fakat grinin elli tununu seyredenlere komik :) aşırısı güzel dalga geçmişler ve aşırısı komik olmuş :)) bunun dışında altyazar insan bazı yerlerde çok uzun şeyler yazdığından ben okuyamadım bu benim için sorun çünkü okuyamad... [Devamını gör..]
şimdi şöyle ki film komik fakat grinin elli tununu seyredenlere komik 🙂 aşırısı güzel dalga geçmişler ve aşırısı komik olmuş :)) bunun dışında altyazar insan bazı yerlerde çok uzun şeyler yazdığından ben okuyamadım bu benim için sorun çünkü okuyamadım yani ama çevirisi iyiydi komikti 🙂
@django 4 sene önce
Griden çok daha kaliteli bir film olmuş 😀
@soledad stone 4 sene önce
Orijinal filme öyle laf sokulmuş ki. Hele sona doğru Hannah'nın işleri ele alışı. Ama daha çok aşağılanabilirdi o gerzek sapıkça film.
@hollywoodyolcusu 4 sene önce
sırf yorum yapabilmek için üye olmama sebep oldunuz... bu çeviriyi her kim yaptıysa bir haberim var; kendisi sırf para kazanmak için başka iş bulsun kendine. bir de destekleyeni var, şaka gibi; meslektaşıymış, ha ha ha... çeviri yahut çevirmenlik ned... [Devamını gör..]
sırf yorum yapabilmek için üye olmama sebep oldunuz… bu çeviriyi her kim yaptıysa bir haberim var; kendisi sırf para kazanmak için başka iş bulsun kendine. bir de destekleyeni var, şaka gibi; meslektaşıymış, ha ha ha… çeviri yahut çevirmenlik nedir bunu bir öğretin o beyin fukarasına ve işini iyi yapan insanlarla çalışın. karşılıklı konuşulmazsa tire konmaz! cümle devamı varsa üç nokta konarak devam edilir! seyirciye asla orijinal dildeki tanımlar parantez içiyle açıklanmaz, kendini zeki sananlar yapar! asla orada bonnie and clyde diyorsa ali ile ayşe diye yerlileştirilmez! asla diye on tane daha şey sayarım. seyirciyi aptal yerine koymak asıl aptallıktır ve aptallara çeviri yaptırmayın. kaliteli sitesiniz siz, sitenizin kalitesini düşürmeyin. şimdi bu saçma film için iyi seyirler dilerim herkese.

Adminin Cevabı: sırf şu yoruma cevap verebilmek için yeni sekme açmama sebep oldunuz.. çeviriyi biz yaptırmıyoruz. gönüllü çevirmenler ücret almadan çeviriyi yapıp altyazı sitelerine yüklüyorlar oradan indiriyoruz.
2 yanıtı görüntüle
@emreates 4 sene önce
3.4 İmdb bana göre fazla bile. Beğenmedim ama zevk meselesi beğenen arkadaşlar da olabilir illa ki. Boş vakitlerinizde izleyebilirsiniz ama onun yerine açıp Amerikan Pastasını 20. kez izlemeyi tavsiye ederim..
@bakhtiyar 4 sene önce
16 yasindan buyuklerin izlemesini tavsiye ederim 🙂

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Komedi
  3.5/10
 
  Bilinmiyor
  ABD