Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Youth Without Youth (2007)

Geç Gelen Gençlik

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@donqisot 1 sene önce
sıkıcı biraz benim seyredecegim tipte film degil zorlıyayarak seyrettim
@manwe 1 sene önce
Hikayesi beni pek etkilemese de görsellik muhteşem, inanılmaz derecede iyi
@ moviehunter 3 sene önce
Filmi yuka... [Spoileri gör..]
Filmi yukarda özeti verildiği gibi sanmayın.Alakası yok. Filmin konusunu bir kitaptan almış Coppala , en son “yağmur yağdırıcı” ( the rainmaker) ı 1997 senesinde yapmış ve sessizliğe bürünmüştü.10 yıl sonra gelen ilk filmi bu filmdir.filmin adını da olmayan gençlik ya da gençlik çağı yaşanmayan gençlik diye de çevirebiliriz. Zaten Baba ( The Godfather) serisini biliyorsanız yönetmeni tanıyorsunuz demektir az çok,Konusuna gelince “Romanyalı dilbilimci profesör 2 Dünya savaşı sıralarında hayatının araştırmasını bir kitapta toplamak için araştırmaya adamış ama görünen o ki başarısız olmuş 70 Kerim'de ihtiyar bir Ada'mı oynuyor.film bu şekilde başlıyor. Yaşlı Dominic sokakta yürürken yıldırım çarpması sonucu hastane kaldırılıyor,ve gençleşerek yıllar geçtikçe hem zihinsel hem de fiziksel bir yenilenme yaşıyor,tabi bu konuda çalışma yapan Nazi Almanya gizli servisin elinden kaçmak için ordan Oraya geçiyor yeni kimliklerle. Bir ara Matt Damon u 1 dakikalığına gazeteci rolünde görüp seviniyorsunuz,çünkü filmde rol alanlar yine Romanya dan. Ne kadar yazsam da merak etmeyin spoiler olmayacak çünkü film ne verilirse “ne gösterilirse o ” değil maalesef,sizi bayağı uğraştırıyor,Ölen nişanlısına çok benzeyen bir kadınla tanışıyor,kendisi 88 ama 40 gösteriyor,enteresan biçimde tanıştığı bu kız Dominic'in aksine her gün yaşlanıyor . İzleyin.
@mayday 5 sene önce
Tim Roth'un performansı için izlenebilir. Bu filme bi' şans verin derim. Kimine sıkıcı gelebilir anlarım. O yüzden boş zamanınızda izlemeyin; Bu film için zaman ayırın.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  6.3/10
 
  124 DK
  ABD