Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Gladiator (2000)

Gladyatör

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

90 YORUM
@yigits67 2 gün önce
İmparator Marcus Aurelius’un hüküm sürdüğü Roma’da bir general olan Maximus imparatorluğun hiyerarşik basamaklarında gitgide yükselmektedir. Babasının kendisini kayırmak yerine Maximus adındaki bu yabancıyı el üstünde tutması da tahtın asıl varisi ol... [Devamını gör..]
İmparator Marcus Aurelius’un hüküm sürdüğü Roma’da bir general olan Maximus imparatorluğun hiyerarşik basamaklarında gitgide yükselmektedir. Babasının kendisini kayırmak yerine Maximus adındaki bu yabancıyı el üstünde tutması da tahtın asıl varisi olan Commodus’u rahatsız etmektedir. Commodus, Maximus ve ailesinin öldürülmesi yönünde emrini çıkarmak için fazla beklemez. Ölümden zor kurtulan Maximus artık bir gladyatör olarak eğitilmek üzere arenaya gönderilir. Maximus’un aklında tek bir istek vardır, Commodus’u öldürmek ve ailesinin intikamını bir an önce almak.
@sedatBJK 2 ay önce
Marcus Aur... [Spoileri gör..]
Marcus Aurelius ve tahtın varisi Commodus imparatorluğunda yönetilen Roma’da imparator Marcus’un oğlundan daha çok güvendiği bir isim vardır. Bu isimde Maximus’tur. Maximus başarılı savaş galibiyetleri ile ordu içerisinde üst rüstbelere çok erken ulaşıp, aldığı galibiyetlerle Roma imparatorluğu’nun gücüne güç katmaya devam eder. Fakat imparatonun oğlu Commodus, bu durumdan oldukça rahatsız ve tedirgindir. Durum böyle olunca Commodus, Maximus ve ailesini katletmeleri için hemen emir çıkarır. Ailesi öldürülen Maximus zar zor canını kurtarır ve arenada savaşmak üzere gladyatör esirlerin içine atılır. Maximus ailesinin acısıyla zar zor ayakta duran bir adamken intikam için tüm romalıların içinden geçmeye ant içen bir savaşçı haline gelmiştir.
@The Good 4 ay önce
En cok etkilendigim seyi muzikleri ve J. Pohonix oyunculuğu oldu. Donemin havasi cok iyi yansıtılmış ayrica. Muhakkak izlenmeli
1 yanıtı görüntüle
@gonzai 5 ay önce
Filmi izledikten sonra youtube’da sürekli müziğini dinleyeceğiniz film türünden.
@nazey88 9 ay önce
Tekrar tekrar izledim alışamadım yine ağladım yine ağladım
@slight 9 ay önce
Yıl olmuş 2019, sabah sabah yine ağladık durduk yere aq
@marki 10 ay önce
İsterdim ki boşu boşuna 60-70 sene yaşayacağıma 30 yaşında öleyim ama bu adam gibi onurlu, gururlu ve asil bir şekilde ..
@dream world 11 ay önce
yıllar sonra bir keze daha izledim harika bir film bu. aynı zaman da insanlara asaletin, onurun, karakterin ve erdemin ne olduğunu, nasıl olduğunu ifade eden bir tür kişisel gelişim olarak ta görüyorum.
@ewlover 12 ay önce
Böyle filmler izledikçe şimdiki filmler için sinemada harcadığım paraya acıyorum.
1 yanıtı görüntüle
@psikologun düşü 1 sene önce
Babam eve bir CD getirmişti üstünde Gladiator yazıyordu ben daha 10 yaşındaydım o yaşta bile izlediğimde etkilenmiştim. Hayatımın filmi.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  8.5/10
 
  155 DK
  ABD