Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Goodfellas (1990)

Sıkı Dostlar

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

93 YORUM
@sokucu 1 hafta önce
Filmin fazla uzun sürdüğünü düşünüyorum altyazıda da hatalar vardı. Güzel bir filmdi izlerken sıkılmadım ama fazla eğlendiğimi de söyleyemem. Ne anlattı yani bana bu film? Tommy midir nedir tavuk keser gbi adam öldürüyor. Puanı max 7 olmalıydı. ... [Devamını gör..]
Filmin fazla uzun sürdüğünü düşünüyorum altyazıda da hatalar vardı. Güzel bir filmdi izlerken sıkılmadım ama fazla eğlendiğimi de söyleyemem. Ne anlattı yani bana bu film? Tommy midir nedir tavuk keser gbi adam öldürüyor. Puanı max 7 olmalıydı.
@wednesday addams 3 hafta önce
Tek kelime ile mükemmel.. düsünmeyin açın izleyin
@erdal 2 ay önce
bu filmi 10 yıldan fazla zamandır 10. defabelkı dafa fazla dır ızledım bu zamana kadar yapılmıs en ıyı fılmlerden biri bu kadronun baska bır fılmı daha varözellikle de niro nun nerdeyse tüm filmleri çok iyi al pa cino 1 de niro 2 sizlere tavsıye bır... [Devamını gör..]
bu filmi 10 yıldan fazla zamandır 10. defabelkı dafa fazla dır ızledım bu zamana kadar yapılmıs en ıyı fılmlerden biri bu kadronun baska bır fılmı daha varözellikle de niro nun nerdeyse tüm filmleri çok iyi al pa cino 1 de niro 2 sizlere tavsıye bır fılm Casino ızlemeyenler ızlesın ve bırde büyük hesaplaşma.
@zehra x 4 ay önce
gerçekten yorumsuz. izlediğim en iyi mafya filmlerinden biriydi
@hawkoloji 7 ay önce
bu filme yorum yapılmaz. sadece izlenir. boş yorum yapmayın. efsanedir.
@keysersoze 8 ay önce
kısıtlı sinema bilgisi ile marjinal gözükmek için bu filme olmamış demek büyük hakaret. belli bir yaş alındıktan sonra izlenmesi daha çok tavsiye edilir.
@karpuzzz 8 ay önce
Sırf bunu yazmak için uye oldum... Öncelikle ben şunu soyliyim filmi izlerken hiç sıkılmadım ve oldukca eglendim. Adamlar filmi eglenceli yapmak için ellerinden gelen herseyi yapmışlar bence. Benim en sevdigim oyuncu Ray Liottaydı acıkcası diger butu... [Devamını gör..]
Sırf bunu yazmak için uye oldum… Öncelikle ben şunu soyliyim filmi izlerken hiç sıkılmadım ve oldukca eglendim. Adamlar filmi eglenceli yapmak için ellerinden gelen herseyi yapmışlar bence. Benim en sevdigim oyuncu Ray Liottaydı acıkcası diger butun oyuncular gibi o da cok iyi bir iş çıkarmış. Ondan sonra Joe Pesci tabiki. Kıasacası filmi begenmeyene zorla begendiremeyiz ama bence baska zaman sakin kafayla tekrar izlemeliler. Sunuda ekliyim benim filmi izlemeden önce cok bir beklentim yoktu bence sızınde hic bir film için olmamalı :).
@motan 8 ay önce
Bu filmi anlayanlar anlamayanlara anlatamazlar, boşuna çaba olur, anlamayan hiç anlayamayacak, filmin nasıl olup da çok yüksek puan (beğeni) aldığına şaşıracaklar. Eh normal, herkes her şeyi anlasaydı dünya bambaşka bir yer olurdu..
@kadraj'a dalan film yönetmeni 11 ay önce
Godfather I, Godfather II, Godfather III, Scarface filmlerini izledim hayran kaldım lakin bu film nasıl 8,7 aldı anlamadım. Pek sarmadı beni.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Biyografi
  8.7/10
 
  146 DK
  ABD