Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Hail Satan? (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@the_halirock 1 hafta önce
Bir kez da... [Spoileri gör..]
Bir kez daha Amerika’lıların aslında ne kadar yobaz ve salak olduklarını bir kez daha gözler önüne seriyor. Yıllardır yanlış dini uygulamalar yeni dinler ve mezhepler ortaya çıkartıyor. Hristiyanlıkta Katolik, Protestan ve Ortodoks, İslamiyette Hanifi, Sünni ve Alevi ve Musevilikte Hasedizm, Sabetayizm vb. Satanizm aslında Tanrı ve İblis arasındaki çatışmada İblisin tarafını tutmaktır. Yani yapımdaki salakların aksine satanistler aslında Tanrıyı kabul eder. Zaten bunların da hem ateist olduğunu iddia edip hem de Satan ismini kullanmaları da ayrı bir saçmalık. Ayrıca hem Hristiyan karşıtı olup hem de skolastik düşünce dönemlerindeki keçi şekilli İblis tasvirlerini benimsemeleri ve ters stavroz kullanmaları bana hicivden çok hala belli kalıplardan kurtulamadıklarını gösteriyor. Ayrıca Hristiyan toplum olduğunu söyleyen Amerika’nın (ki bünyesinde milyon çeşit insan var) On Emir’e İsrail’den daha çok sahip çıkması da ayrı bir ironi gibi geldi.
@thewatcherguy 2 hafta önce
Harika bir belgesel ve harika bir hikaye. Bir insan hakları savunucuları organizasyonu olarak eylemlerini beğendim. Satanizmi bir din olarak benimsemelerinin sebebi Ateizmdeki inançsal yada daha doğrusu takip edilecek kuralsal boşluk. Genel olarak b... [Devamını gör..]
Harika bir belgesel ve harika bir hikaye. Bir insan hakları savunucuları organizasyonu olarak eylemlerini beğendim. Satanizmi bir din olarak benimsemelerinin sebebi Ateizmdeki inançsal yada daha doğrusu takip edilecek kuralsal boşluk. Genel olarak bakıldığında toplumdan dışlanmış olanların aidiyet eksikliği hissini gidermek için ortaya çıkmış bir fikrin böyle bir demokrasi ve insan hakları savaşına dönüşmesi ilginç ve hoş. Umarım davalarında başarılı olabilirler.
@topalpire 2 hafta önce
nerde şişman,gözlüklü, çirkin varsa hepsi satanist olmuş. Düşündürücü..
1 yanıtı görüntüle
@ulaş yavuz 2 hafta önce
Çok güzel bir biyografi filmi yapmışlar 🙂 Hail Satan
@guareschi 2 hafta önce
yoğ artık. Resmi kimliğe sahip oldukları kimin aklına gelirdi.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  7.3/10
 
  95
  ABD