Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Hogar (2020)

Konut

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

7 YORUM
@adrenal1ne 3 gün önce
Türk dizilerinde sıkça izlediğimiz kadınların cingöz planlarının erkek tarafından uygulanmış hali diyebiliriz. Yavaş geçen kısımlar fazla uzunken, hızlıca geçilen önemli bazı kısımlar ise fazla kısa tutulmuş, fragmanı izlemeyip konuyu da okumazsanız... [Devamını gör..]
Türk dizilerinde sıkça izlediğimiz kadınların cingöz planlarının erkek tarafından uygulanmış hali diyebiliriz. Yavaş geçen kısımlar fazla uzunken, hızlıca geçilen önemli bazı kısımlar ise fazla kısa tutulmuş, fragmanı izlemeyip konuyu da okumazsanız filmin 5de 3ü bittikten sonra amacını anlayabiliyorsunuz, yani merak uyandırıcıydı. Baş roldeki arkadaş hobbit gibi kısaydı(gereksiz bir ayrıntı:p) Orta sınıf bir filmdi izlenir. Puanım: 6/10 .
@frank leone 5 gün önce
Başrol saf kötü, hiç pişmanlığı yok, vicdanı ile bağını koparmış, çıkarlarının önündeki engelleri aşmak için her yolu ustalıkla deniyor.
@Semih 1 hafta önce
bu adamın şampiyonlar diye bir filimi daha var onu izleyin çok iyi engelli çocuk ve yetişknlerle basket takımı kuruyor
@oguz0738 1 hafta önce
Begenmedim.Oyunculuk iyi degıl, konunun işlenişi de berbat ve klişe hiç sarmadı.İlgi cekici bir film degil bence izlemeyin.Dip not:2019 bmw yerine duvara carptıkları araba da eski e60 kasa.Bari onu caktırmasalardı.
@tscihan61 1 hafta önce
evet müthiş bir senaryo ve oyun insan oğlunun acizlikten neler yapabileceğine ibretlik örnek izlemeyedeğer bir film iyi seyirler tesekkürlr admin..
@sinefili 1 hafta önce
İspanyol sinemasının güzel örneklerinden biri daha. Keyifle izleyeceğiniz başarılı bir yapım, durmayın ve izleyin.
@NAKRE 1 hafta önce
NE KADAR ŞEREF YOKSUNU ACAYİP SİNİRLENDİM..:)

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  6.5/10
 
  103
  İspanya