Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Hva vil folk si (2017)

What Will People Say

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

12 YORUM
@trabzonluarap 11 ay önce
"Müslümanların ayıplarını (ve gizli şeylerini) araştırmayın..." (el-Hucurât, 49/12)" "Müslüman kardeşinin ayıplarını örten, bir ölüyü diriltmiş gibidir. " (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58; Tirmizî, Birr ve Sıla, 85). Hindistan-Paki... [Devamını gör..]

“Müslümanların ayıplarını (ve gizli şeylerini) araştırmayın…” (el-Hucurât, 49/12)” “Müslüman kardeşinin ayıplarını örten, bir ölüyü diriltmiş gibidir. ” (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58; Tirmizî, Birr ve Sıla, 85). Hindistan-Pakistan bölgesi insanları maalesef geleneklerinin ağırlığı altında perişan olmuş durumdalar. Geleneklerine sanki onları koruyan birşeymişçesine kutsiyet atfetmişler. Bu başkaları ne der korkusu ve ağır gelenek baskısı insanları bu hale getirmiş. Hindistan dünyadaki en çok tecavüz vakasının olduğu ülke boşuna değil.
@duranhus 1 sene önce
Bi kaç filmdir, sürekli bu konuya denk geliyorum, kadına yapılan zulüm, baskıcı toplumlar ve mütemadiyen buna bolca destek veren din. Ulan böyle babaya bu yapılır mı diye bi yorum var altta, erkek egemenliği ve kadını ciddiye almayan herkesin suratı... [Devamını gör..]
Bi kaç filmdir, sürekli bu konuya denk geliyorum, kadına yapılan zulüm, baskıcı toplumlar ve mütemadiyen buna bolca destek veren din.
Ulan böyle babaya bu yapılır mı diye bi yorum var altta, erkek egemenliği ve kadını ciddiye almayan herkesin suratına koca bir tokat bile atılır.
Kadınlarınızı sevin, kendinizi sevin ve toplum ne der baskısıyla yaşamaya bi son verin.1
Yaşadığınız hayat hiçkimsenin umrunda değil, kendiniz için yaşayın.
iyi seyirler.
1 yanıtı görüntüle
@ihar 1 sene önce
Cok gercekci bir filmdi. Cok etkilendim.Batı kültürünü tercih ederim.Doguda böyle kepaze olmak cok acı.Nefret edilesi toplum !
1 yanıtı görüntüle
@donqisot 1 sene önce
Bizim toplumumuzda carpık bir anlayıs var bu kızın yasadıklarıını pakistanlı erkek yasamıs olsaaydı aynı cezaayı gorecekmiydi, yoksa oglumuz cok hovardamı denilecekti.Herkesin hata yapma hakkı var bunu bütün yasantısını bedel odiyerek cekmemeli.... [Devamını gör..]
Bizim toplumumuzda carpık bir anlayıs var bu kızın yasadıklarıını pakistanlı erkek yasamıs olsaaydı aynı cezaayı gorecekmiydi, yoksa oglumuz cok hovardamı denilecekti.Herkesin hata yapma hakkı var bunu bütün yasantısını bedel odiyerek cekmemeli.
1 yanıtı görüntüle
@pusnac 1 sene önce
ulan böyle babaya bu yapılır mı?
@ersinyolsal 1 sene önce
hayattan gerçek bir kesit.10 üzerinden 7
@bk201 1 sene önce
Abi gece gece daraldım bunaldım içim sıkıldı bu nasıl karamsar bir film ve filmi beğenmedim.
@rvs 1 sene önce
Ortadogunun rezil kulturu. Duygusal acidan yorucu ama guzel bir film
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  7.4/10
 
  106 DK
  Almanya