Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Inglourious Basterds (2009)

Soysuzlar Çetesi

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

160 YORUM
@zehra x 3 gün önce
Güzel bir film. 8.5/10
@dilarakq 6 gün önce
harikaydı filmi kötüleyenler ve gereksiz uzantı vardı diyenler ya gercekten filmden anlamıyorsunuz ya da hic tarantino filmi izlemediniz..
@edebiali 2 hafta önce
gereksiz uzantılarla sürenin uzatılması dışında “çok güzel” diyebileceğim bir filmdi.brad pitt yine efsane.tarantino yine döktürmüş.çıkarım:savaşın kazananı yoktur…10/8
@zehhhrrra 2 hafta önce
filmin çoğunun gerçeği yansıttığı yok. özellikle almanlar çok kötülenmiş ve yanlış yansıtılmış. tamamen amerikan propagandası bir film.
@Emrullah tkl 2 hafta önce
Sahsen ben filmi hiç begenmedim hem zaten filmdeki bir çok sey hayel ürünü Dü hem. Ben nazilli mi
@Bilmem biri 3 hafta önce
Ya şu alma... [Spoileri gör..]
Ya şu alman askeri ve Yahudi kızın ölmesine ve birbirlerini öldürmesine çok üzüldüm.Keşke bir şans tanısaydılar.Adam bana çok iyi biri gibi geldi.Evet çok fazla insan öldürmüş olabilir ama bunu kendini korumak için yapmış ve sonra film izleyince o sahneden mutsuz olduğunu söyledi.Gerçekten iyi birii…
@Ümit 3 hafta önce
Filmin 48. Dakikasında dark daki kasaba şerifi var dark ekibi mükemmel ayrıntı yapmış filmdede şerifin fransada savaştığı söylenmişti.senelerde birbirini tutuyor.
@Levent fırat 1 ay önce
Süper mutlaka ama mutlaka izleyin..izlettirin..Teşekkürler 720 p
1 yanıtı görüntüle
@Baytar diyin 1 ay önce
filmin ortalarında fazla ayrıntıya girilmiş ykum geldi ama sonunda çok güzel şeylerle renk katmışlar izleminizi tavsiye ederim.Bu rada şu nazi lbay çok zekiiiyyy.
@Atakan 2 ay önce
Tek kelime ile MUHTEŞEM. Tarantino abimizden bu beklenir zaten:)

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.3/10
 
  153 DK
  ABD