Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Kramer vs. Kramer (1979)

Kramer Kramer'e Karşı

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@mayday 1 hafta önce
Kentli, orta-üst sınıfa mensup Amerikalı bir ailenin hayatına kısa bakış.. Yönetmen (Robert Benton), romanı senaryoya başarıyla aktardığı gibi, aynı zamanda hikayeyi de dağıtmadan sıkı yönetmiş. İşte, yazan ve yöneten aynı kişi olunca ortaya böyle le... [Devamını gör..]
Kentli, orta-üst sınıfa mensup Amerikalı bir ailenin hayatına kısa bakış.. Yönetmen (Robert Benton), romanı senaryoya başarıyla aktardığı gibi, aynı zamanda hikayeyi de dağıtmadan sıkı yönetmiş. İşte, yazan ve yöneten aynı kişi olunca ortaya böyle lezzetli işler çıkabiliyor. Bunun yanında performansların tamamı başarılı ve içten.. Çocuk oyuncu (Justin Henry) dikkat çekici. (Burada da yönetmenin başarısı var) Ödüllerdeki başarıları bunu kanıtlıyor. Hasılı, klişelere düşmeden güzel bir aile draması yaratmışlar. Tavsiye ederim. 8/10..
@FilmlerHayatim 4 ay önce
Filmi izle... [Spoileri gör..]
Filmi izlerken bir ağladım bir güldüm. Kesinlikle izlemeniz gereken bir film. Çok akıcı, ilk yarının nasıl bittiğini anlamadım bile, beni hemen içine çekti. Ben Joanna’ya sinir olan taraftanım. Bir annenin çocuğunu bırakıp gitmesi değil, bir ebeveynin çocuğunu bırakıp gitmesi olarak yaklaşıyorum olaya. Aynı şeyi Ted yapsa onun için de aynı şekilde düşünürdüm, büyüme çağında annesine ihtiyacı olan bir çocuğu bırakıp iki sene sonra dönüp pişkince velayeti istemek de apayrı bir olay. Joanna özgürlüğünü eline almalıydı ve Ted ilgisizliğini bırakmalıydı ama bunun çözümü kaçıp gitmek değildi. İki tarafın da yanlışları vardı, neyse ki sonu doğru ve güzel bir şekilde bitti. Dondurma sahnesindeki kahkahalarım gözyaşlarına döndü. Kadeh sahnesi (Meryl Streep’in haberi yokmuş), mahkeme sahneleri, Ted’in iş görüşmesindeki hareketleri ve Billy’le yeni işyerine gittikleri sahne çok iyiydi. Küçük Billy’nin oyunculuğu, Margaret ve Ted’in dostlukları ve kader arkadaşlıkları iyi işlenmişti. Duygusal bir film ama bunu sömürüyle değil hayatın içinden bir konuyu anlatarak yapıyor. Sonunda yumurtalı ekmeği yapmayı başarmaları da gelişimi gösterme açısından güzeldi. Dustin ve Meryl üstatlar efsane bir oyunculuk sergilemişler.
@rcpblr 6 ay önce
Tek kelime ile harika bir klasik yapım admın daha harikasın klasiklere devam iyi seyirler.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.8/10
 
  105
  ABD