Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Looper (2012)

Tetikçiler

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

51 YORUM
@Have you lost your mind? 2 hafta önce
Filmin özeti: bir gece emily blunt ile yaşamak, 1 ömür uzak doğulu’dan daha iyidir.
@Ercan 2 ay önce
Admin spoi... [Spoileri gör..]
Admin spoiler içine aldı
Soru şu joe gençken kendini öldürdü ise gelecekten gelen kim?
@dannydarko 3 ay önce
Küçük çocu... [Spoileri gör..]
Küçük çocuk Joe değil, öyle olsaydı telekinezi gücüyle teyzesini öldürdüğünü hatırlardı.Son sahnede flashbackle verilmek istenen mesaj: anne sevgisiyle büyümüş olsaydı Joe da bu işlere bulaşmazdı.Son sahnede kadının Joe’nun saçını okşaması, anne sevgisine bir gönderme oluyor. Zaten gelecekte Yağmur Getiren’e dönüşseydi,geçmişte kendi kendini öldürtmezdi. Kısır bir döngü dediği ise, Bruce çocuğun annesini öldürünce aynı hikaye döngüye girecekti. Filmin saçma kısmı: ilk döngüde Joe, kendi yaşlı halini öldürüp 50 yaşına kadar yaşıyor ama Yağmur Getiren’in annesi Looperlar tarafından öldürülüyor ve o da Looperları geçmişe gönderip öldürtüyor. Yani, ilk döngüde annesinin katili Bruce değil. İkinci döngüde ise, karısını kurtarmak için gelen Bruce oluyor ve genç Joe yine kendi yaşlı halini öldürüyor. Yine katil Bruce değil. Başka bir katilin annesini öldürmesi muhtemel.Film şunu söylemiyor:Yağmur Getiren’in annesinin katili meçhul kalıyor. İlkinde olduğu gibi ikincisinde de çenesinde iz oluyor, annesi sevgi gösterse bile gelecekte Looperlardan intikam alabilir. Başka bir son ise: Yağmur Getiren, geçmişe gelip annesini kurtarabilirdi, gelecekten gelen patron gibi o da geçmişe gelip annesiyle yaşardı.Yada ilk öğrendiklerinde araçla kaçıp kurtulurlardı, orada beklemekle hata ettiler.
@ilkaygunel 8 ay önce
"Kesinlikle izleyin, kaçırmayın" vs. tarzında bir tavsiyede direkt bulunamayacağım film. Keyifli 2 saat geçirebilirsiniz de sıkılabilirsiniz de. Zira ben izlerken konsatrasyon sıkıntıları yaşadım. Bazı sahneler evet çok güzeldi, sürükleyici idi. Bazı... [Devamını gör..]
“Kesinlikle izleyin, kaçırmayın” vs. tarzında bir tavsiyede direkt bulunamayacağım film. Keyifli 2 saat geçirebilirsiniz de sıkılabilirsiniz de. Zira ben izlerken konsatrasyon sıkıntıları yaşadım. Bazı sahneler evet çok güzeldi, sürükleyici idi. Bazı sahneler ise gerçekten bitmek bilmedi. Ayrıca film mantık hataları da barındırıyordu ki bunlar seyir zevkini düşürüyor. Hikayedeki boş bırakılan alanlar da neden diye sorduruyordu? Bir de Joseph Gordon-Levitt'e Bruce Willis'e benzesin diye nasıl bir makyaj yapmışlarsa bazı sahnelerde o değil başka birisi oynuyor zannettim.
@onurkaradag 12 ay önce
İlk başta izlerken basit bir filmmiş gibi görünüyordu ama filmin sonunda öyle olmadığını net bir şekilde anladım gayet başarılı bir film aldığı puanı da hak etmiş.
@mehmetk_94 1 sene önce
çokta güzel degil konuyu biraz daha acabilirlermiş
@mert xxx 1 sene önce
10/7 Sonu biraz daha uzun olsaymış keşke
@cadoc 2 sene önce
Bir spoile... [Spoileri gör..]
Bir spoiler daha,
İnsanlar o flashback gibi görünen şeyleri yanlış yorumlamış. “O an oğlu için hayatını feda eden anneyi gördüm. Karısı için insan öldüren adamı gördüm trende öfkeli kızgın yalnız bi çocuk gördüm” derken kendi geçmişini görmüyor. Olaylar adama dank ediyor, tahmin ediyor yani. ben de başta trende yalnız giden çocuğun görüntüsü nasıl olur dedim? yine açtım orayı trende kendini görme olayı ney diye* orda annenin vuruluşunu ve Yaşlı Joe Bruce Willis'in çalılıklarda tek başına çocuğu aradığını da gösteriyor? yani bunlar anı değildi. yaşlı halinin anıları genç Joe'ya geçemez. O görüntüler tahmindi anı değildi.
BONUSSS !!! Son olarak.. GERİZEKALI GENÇ JOEEEE. kalbine pompalı atmana gerek yoktu. sağ eline ateş etseydin Yaşlı Joe'nun eli gidecek ve silah anında yere düşecekti. O an ateş etmesini engelleyebilirdin. aptal hayatına son verdi. Bileğine yazı yazmak aklına geliyorda bileğini koparmak neden gelmiyor. (yazıyı yazdıktan sonra göndermeden bikaç yorum daha okudum bunu yazanlar olmuş zaten)
1 yanıtı görüntüle
@cadoc 2 sene önce
Arkadaşlar... [Spoileri gör..]
Arkadaşlar öncelikle film efsane kesinlikle izleyin derim.
Ayrıca herkes çocuğu Joe zannetmiş? Çocuk gelecekteki yeni patron yağmur getiren mi ne. Joe ve Bruce Willis ise başka biri. Çünkü;
1) Genç(30lu yaşlarda olan) Joe hiçbir zaman, zamanda yolculuk yapmadı, neden çocukluk haliyle aynı zamanda yaşasın?
2) Gelecek zaman 30 yıl sonra demek. Çocuk 5 yaşında olsa 35 yaşında olur. Bruce Willis(yani yaşlı Joe) 50li yaşlarda gelecekte.
3) Çocuk annesi vurulduğu için karanlık yola girip gelecek zamanın patronu oluyor ve ilk yaptığı iş döngüleri bitirmek dediler. Çocuk Joe olsaydı kendi tetikçi olduğu zamanları bilmiyor mu neden döngüleri durdurmak için kendi geçmiş tetikçi haline 50 yaşında Bruce(yaşlı Joe) yu göndersin? Yani kendine (genç Joe'ya) kendini (Yaşlı Joe) gönderip kendini öldürtmüş olurdu? Yani o Joe değil.
4) Çocuk telekinezi manyaklarından, sinirlenince ortaya çıkıyor. Bu yağmur getirenin 5 suç liderini nasıl dize getirip yeni patron olduğu gizemini açıklıyor. Eğer o Joe olsaydı her sinirlendiğinde telekinezi patlaması yaşardı. Ama bizimkinin çeyreklik kaldırma gücü bile yok.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  7.4/10
 
  119 DK
  ABD