Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Okuribito (2008)

Son Veda

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

11 YORUM
@sweeney 1 hafta önce
İlk defa bu tarz konuya sahip bi film izledim. Ölüm olgusu ancak bu kadar güzel, bu kadar nahif anlatılabilirdi. Oyunculuklar şahane, müzikler şahane, daha ne olsun. Sıcacık bir film :’)
@Büşra 2 ay önce
Harika bir film.Hayatın gerçeklerini birkez daha gösteriyor.Mutlaka izlenmeli.Ne yaparsanız yapın yaptığınız işe saygınız olsun.Bu sözü kanıtlıyor.
@Rasi 8 ay önce
Fevkalade bir film evet gerçekten de bir canlı yaşamak için bir ölüyü yiyor .
@yesildunya 9 ay önce
bir canlı yaşamak için bir ölüyü yiyor.bitkiler hariç.ölmek istemiyorsan yemek zorundasın ama lezzetli şeyler bufilm de öyle işte…..
@atticus finch 1 sene önce
çok güzel bir filmi izleyin
@noisecontrollers 2 sene önce
Ölüm temasını kararında işleyen duyguları yansıtan bir yapım konusu ve özellikle insanı rahatlatan müzikleriyle çok iyidi.
@rvs 2 sene önce
Farkli bir kultur, farkli bir konu. Guzel film.
@beyazyelkenli 2 sene önce
insanı hırpalayan, sarsan, zaman zaman güldüren, bazen şaşırtan hepsinden önemlisi düşündüren ve hayata bakış açısını değiştiren şahane bir film.
@muharremyigit 2 sene önce
Öncelikle çok güzel bir film. Senaryosu farklı akıcı ve dokunaklı. Oyunculuk çok iyi sanki kamera yokmuşcasına bir performans var.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.1/10
 
  130 DK
  Japonya