Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Photograph (2019)

Photograph

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@suatsonkaya 1 hafta önce
Mükemmel ötesi filimdi
@Hayalci 2 hafta önce
Arkadaşlar film harika, bir aşk filminde bu kadar saf temiz aşk nadir bulunur , hemen izleyin, içim kıpır kıpır oldu çok tatlı bir film:)
@Unludd 2 hafta önce
@admin admin bey Career Opportunities şu filmi eklermisiniz hiç bir sitede türkçe cevirisini bulamadım efsane bir film
1 yanıtı görüntüle
@fisk 1 sene önce
Film ülkenin sosyo-ekonomik ve kültürel toplum yapısını kurgusu içinde başarılı bir şekilde sunuyor. Hareket ve heyecan arayanlara hitap etmeyebilir. Ancak dram, romantik türüne göre akış içinde film karakterleri ile oyuncular uyum sağlamış. Eminim k... [Devamını gör..]
Film ülkenin sosyo-ekonomik ve kültürel toplum yapısını kurgusu içinde başarılı bir şekilde sunuyor. Hareket ve heyecan arayanlara hitap etmeyebilir. Ancak dram, romantik türüne göre akış içinde film karakterleri ile oyuncular uyum sağlamış. Eminim ki 50, 60 yıl önceki Türkiye'de bu film büyük beğeni toplardı. İyi seyirler.
@felis 1 sene önce
Ağır ilerleyen ve biraz da kopuk bir film. Daha çok bağımsız film gibi olmuş..

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  6.8/10
 
  Bilinmiyor
  ABD