Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Prayers for Bobby (2009)

Dualar Bobby İçin

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

8 YORUM
@kenanasuko 2 ay önce
film çok güzel ama ağlamak istemiyorsanız izlemeyin derim
@mas 3 ay önce
dokunaklı ... [Spoileri gör..]
dokunaklı çok güzel bir film. kadının papazla olan diyaloğunda papazın cevaplarına bayıldım. o cevaplar günümüzde de yaşanan birçok şeyin cevabı aslında.
@lalweigl 5 ay önce
filme yorumum : harika
dünyaya mesajım : beyninizi kullanın ‘kutsal’ kitabınızı değil.
@s. tuna 9 ay önce
Hem puanı yüksek hem ilgimi çeken bir film, birçok tavsiye aldım bu filmle ilgili. Lütfen 720p kalitesinde Türkçe altyazı olarak yayınlayın, bu sayfadan başka bir yerden izlemek istemiyorum.
@blessed 1 sene önce
lütfen bu filmi yayınlayın. diğer yerlerde çok kalitesiz. ben buradan izlemek istiyorum ve bu film sitenizde mutlaka olmalı bence.
@ehlihayal 3 sene önce
"Dualar Bobby için" her ne kadar insanı hüzne ve drama boğan bir film olsa da Lgbt hak mücadelesini din eksenli yürüten bu tarz acıtasyon filmlerini etik bulmuyorum. Keza kadın hakları için de, hayvan hakları için de, işçi hakları için de aynıdır bu ... [Devamını gör..]
“Dualar Bobby için” her ne kadar insanı hüzne ve drama boğan bir film olsa da Lgbt hak mücadelesini din eksenli yürüten bu tarz acıtasyon filmlerini etik bulmuyorum. Keza kadın hakları için de, hayvan hakları için de, işçi hakları için de aynıdır bu düşüncem. Dindarlık kisvesi altında insanlara acımayı gerektirmez insan olmak; tam tersi hiçbir neden olmadan saygı ve hoşgörüyü gerektirir.
1 yanıtı görüntüle
@ 5 sene önce
Bizi bu hale getiren kutsal olduğu zannedilen kitaplar. Eğer bir yaratıcımız varsa bizi bu halimizle sevdiğine eminim. Kadınlar, eşcinseller, ateistler, kilolu insanlar vb hakkındaki önyargılar yıkıldığında, dünya daha güzel bir yer olacak.... [Devamını gör..]
Bizi bu hale getiren kutsal olduğu zannedilen kitaplar. Eğer bir yaratıcımız varsa bizi bu halimizle sevdiğine eminim. Kadınlar, eşcinseller, ateistler, kilolu insanlar vb hakkındaki önyargılar yıkıldığında, dünya daha güzel bir yer olacak.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Biyografi
  8.1/10
 
  90 DK
  ABD