Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Prey (2019)

Prey

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@arda 1 ay önce
Kız çok güzel diye sonuna kadar izledim yoksa pek akıcı film değil 🙂 (Haneke’nin filmleri bile daha akıcı.)
@andthan 4 ay önce
film başlayana kadar bir milyon saat geçmiş gibi hissettim, o kısım gelene kadar dolu sahneler olsaydı bir şeyler yaşansaydı bu kadar boş hissettirmezdi ama ordan oraya gezip durdu. bir de çocukları bilinmeyen ıssız bir adaya bırakmak için resmen zor... [Devamını gör..]
film başlayana kadar bir milyon saat geçmiş gibi hissettim, o kısım gelene kadar dolu sahneler olsaydı bir şeyler yaşansaydı bu kadar boş hissettirmezdi ama ordan oraya gezip durdu. bir de çocukları bilinmeyen ıssız bir adaya bırakmak için resmen zorlamışlar gibi, hiç beğenemedim daha güzel olabilir miydi, konu itibariyle evet ama az oyuncu olması ve oyuncuların tüm filmi kurtaramamasından sanırım olmamış, beğenmedim ve 5.4 puanı da çok fazla bence.
@mrbuura 8 ay önce
Filmde bi... [Spoileri gör..]
Filmde bir kaç defa izleyiciye ters köşe yapılması gayet hoş bir detay olmuş ama çocuğun yaptıkları bana pek mantıklı gelmedi. Kovalayan yaratığı biraz daha gerçekçi tarzda bir şey yapabilirlermiş. Ama her şeye rağmen izlenebilir bir film bence. İzleyecek olan arkadaşlara iyi seyirler dilerim.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Gerilim
  5.4/10
 
  85 DK
  ABD