Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Psycho (1960)

Sapık

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Psycho)
Film Adı Yıl IMDB
Psycho
Sapık
1960 8.5
Psycho II
Sapık
1983 6.5
Psycho III
Sapık
1986 5.4
Psycho IV: The Beginning
Sapık
1990 5.5
77 YORUM
@perse7p 3 hafta önce
BAŞYAPIT 10/10 çıktığı yıla göre efsane
@Mert32 2 ay önce
Fragmanı izledim ve filmi izlememeye karar verdim.
@nouvelles 2 ay önce
Filme başl... [Spoileri gör..]
Filme başlarken kadını başrol sandım filmin ortasında öldü. Sonradan giren karakter de başrol çıktı 😄 Beni hiç sıkmadı film. Sonuna kadar merakla izledim.
Sonunu da süper bağlamışlar yılına göre baya iyi film.
1 yanıtı görüntüle
@sef---- 3 ay önce
Bu filmi gerilim kategorisinde ve çokça karşıma çıktığı için izlemeye koyuldum.İzlediğim vakte deydi diyebilirim fakat bir yerden sonra çok kopuyodu şu dedektifin de öldüğü yerden sonra sürükleyicilik biraz kesildi kendi aralarında oyalandılar.1960a ... [Devamını gör..]
Bu filmi gerilim kategorisinde ve çokça karşıma çıktığı için izlemeye koyuldum.İzlediğim vakte deydi diyebilirim fakat bir yerden sonra çok kopuyodu şu dedektifin de öldüğü yerden sonra sürükleyicilik biraz kesildi kendi aralarında oyalandılar.1960a göre tabi güzel bir film ki eğer günümüz teknolojileri ile yapsalardı bıcaklanma sahneleri falan daha iyi gözükecekti ve gözümüze çokta absürt bir sahne olmayacaktı.Olayların sonu da güzel farklı ve açıklayıcı olmuş zaten iyi olmasının en önemli artısı bu zaten.
@Buda neydi simdi 3 ay önce
Bayagı gerdi bence izleyin
@Mbr 4 ay önce
Biraz sıkıcı gelebilir ama kesinlikle izlenmesini tavsiye ediyorum
@gokhan 5 ay önce
Bu film , günümüzün muhteşem dediğimiz gizem ve psikolojik gerilim filmlerinin atası olabilir. Dövüş kulübü, arka pencere, glass, kimlik, gibi filmlerin ilklerinden.
1 yanıtı görüntüle
@süperberduş 5 ay önce
dönemi içi... [Spoileri gör..]
dönemi için iyi olabilir lakin günümüz standartları için ortalama altı bir film bana göre. özellikle cinayet sahneleri oldukça gerçekdışı hele dedektifinki.
1 yanıtı görüntüle
@Merve 5 ay önce
Abiii en iyi film listelerinde hep ilklerde testere ise ona göre daha kötü yerlerde oysaki testere yine her zaman ki gibi bu filmden de daha iyi peki ama neden bunu bire koyup testereyi ona falan koyuyorlar saçma çok sinirlendim testere en iyi filmdi... [Devamını gör..]
Abiii en iyi film listelerinde hep ilklerde testere ise ona göre daha kötü yerlerde oysaki testere yine her zaman ki gibi bu filmden de daha iyi peki ama neden bunu bire koyup testereyi ona falan koyuyorlar saçma çok sinirlendim testere en iyi filmdir.
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  8.5/10
 
  109 DK
  ABD