Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Queen (2013)

Queen

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

9 YORUM
@karpedyum 1 ay önce
güzel film izleyin kaçırmayın…
@alinakozz 3 ay önce
Taka ne kadar tatlı yaa❤️
@andthan 4 ay önce
hint filmi klasiklerinden sanarak pek izlemek istememiştim ama hint filmerinde daha önce rastlamadığım mükemmel bir konuyu işlemişler. bir kadının kendini bulma amacıyla ülke ülke gezmesi, tek başına olması ve ne istediğine karar vermesi oldukça ilha... [Devamını gör..]
hint filmi klasiklerinden sanarak pek izlemek istememiştim ama hint filmerinde daha önce rastlamadığım mükemmel bir konuyu işlemişler. bir kadının kendini bulma amacıyla ülke ülke gezmesi, tek başına olması ve ne istediğine karar vermesi oldukça ilham vericiydi ben çok beğendim hatta müzikal kısımları bile rahatsız etmeyecek şekildeydi. filmin sonunda benim de başımı alıp tek başına dünyayı gezesim geldi. izleyin, izlettirin.
@kiki 11 ay önce
Çok eğlenerek izledim, film bitmesin istedim :^)
@muberra 11 ay önce
o bikinili kadın beni de çok rahatsız ediyor. filme gelince muh te şemmmmm! bunca zamandır izlemediğime yanarım
@noisecontrollers 11 ay önce
gayet eğlenceli sürükleyici bir film. Ranin yolculuğunda neler yaşadığı ve bunların sonucunda kendisi için neyin doğru olacağının farkına varması iyi anlatılmış.
@bayatli 11 ay önce
Admin gardaşım on numara iş yapıyorsunuz tebrikler. Yanlız şu reklamları bi gözden geçirmeniz mümkün mü tabi ki reklam hakkınız yanlız bikinili bir kadının arkada bahis sitesinin bu kadar çok görseli beni biraz rahatsız etti.
@nazarboncuğu 11 ay önce
Download 1080p bide yıldız işareti var, 1080p indirmek icin rapid premium mu almam gerekecek
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.2/10
 
  146 DK
  Hindistan