Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Roger Waters the Wall (2014)

Roger Waters the Wall

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@terra rossa 1 sene önce
bir pink floyd hayranı olarak sadece 15 dk dayanabildim ve sırf buna yorum yapabilmek için üye oldum. roger waters kimdir, necidir, felsefesi nedir diye merak ediyorsanız ve ingilizce bilmiyorsanız bu filmi kesinlikle bu siteden izlemeyin. niye 15 d... [Devamını gör..]
bir pink floyd hayranı olarak sadece 15 dk dayanabildim ve sırf buna yorum yapabilmek için üye oldum. roger waters kimdir, necidir, felsefesi nedir diye merak ediyorsanız ve ingilizce bilmiyorsanız bu filmi kesinlikle bu siteden izlemeyin.
niye 15 dk dayanabildim? çok mu kötü? hayır, aksine enfes bir belgesel-film. harika bir iş ve çok emek verilmiş ama bu filme verilen emeğin katrilyonda birini çevirmen arkadaş sarf etmemiş.
normal bir sinema filminde çalan 2-3 dakikalık şarkıyı üşenip çevirmezsin, bunu anlarım ama filmin %99''u şarkılardan oluşuyorken şarkıları çevirmemek ne demek ya? bu nasıl işgüzarlık? çevirmen arkadaş filmde toplam 25-30 tane cümleyi çevirmiş. o cümleleri de ilkokul 4''ten beri ingilizce gören herkes anlar zaten. asıl iş şarkı sözlerinde. 2 saat boyunca adamlar şarkı söylüyor ama ne dediklerini anlamak için şarkısözleri.com gibi aptal saptal sitelere girmek gerekiyor.
keşke binbir emek verdiğin ve harika bir iş çıkardığın şu güzel siteye bu filmi koymadan önce bir kerecik açıp izleseydin güzel admin. en azından atlaya atlaya şöyle bir baksaydın da bu çevirmenin ne harika bir iş çıkardığını görseydin. çevirmenlik tamamen gönül işidir. para mara kazanılmaz ama böyle de baştan savma yapacaksanız hiç bulaşmayın kardeşim.
1 yanıtı görüntüle
@maryoxd 5 sene önce
şarkılarda da alt yazı olsaydı keşke.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Müzik
  8.6/10
 
  132 DK
  İngiltere