Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Solteras (2019)

Solteras

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

3 YORUM
@Rosefairy 4 hafta önce
Yaaa diego... [Spoileri gör..]
Yaaa diegoyla evlenmelerini beklemiştim. Keşke evlenselerdi
@film_mi_o? 8 ay önce
kesinlikle izleyin. puanını 6.9 beklerdim. haksızlık yapılan bir diğer film olmuş. çok güldüm izlerken. Ana karakterine inanılmaz bağlandım. alttaki yoruma katılıyorum. kızlara hitap eden bir film fakat erkeklerin de izleyemeyeceği anlamına gelmez. k... [Devamını gör..]
kesinlikle izleyin. puanını 6.9 beklerdim. haksızlık yapılan bir diğer film olmuş. çok güldüm izlerken. Ana karakterine inanılmaz bağlandım. alttaki yoruma katılıyorum. kızlara hitap eden bir film fakat erkeklerin de izleyemeyeceği anlamına gelmez. kendini bulma, yolunu çizme, bağımsızlık, ne istediğine karar verme… bu anahtar kavramların altını çizerek ilerliyor senaryo. ben aşırı eğlendim. film isteyene tavsiye edebileceğim bir film oldu.
@aslinda cucu 8 ay önce
evde mi kaldınız? aşk hayatınız çok mu kötü amaaaan deyip izleyin. şaka bi yana izlerken eğlendim. tipik bi netflix filmi. kötü değil ben gayet beğendim. ha bir de erkeklerden çok kadınlara hitap edecek bir film.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Komedi
  6.0/10
 
  95 DK
  Meksika