Strokes of Genius (2018)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

12 YORUM
@mucahitpeker08 7 ay önce
98 dakikada tüylerim kaç kez diken diken oldu anlatamam.O kadar güzeldi ki şuan bunu tarif edebilecek kelime bulamıyorum.Bu belgeseli siteye yükleyip izlememe vesile olan admin ellerin dert görmesin sağol varol.
1 yanıtı görüntüle
@-nana- 7 ay önce
zarafet dolu bir zafer ve inanılmaz bir karşılaşma.. yapılan şeyde akışı yakalamak ve hep anda kalmak.. çok ilham verici bir belgeseldi, teşekkürler..
@mradonis 7 ay önce
Her sporda taraf tutulur; futbolda kimi Ronaldo der kimi Messi, basketbolda kimi Kobe der kimi Lebron. Ancaaak bu ikili tenisi öyle bir hale getirdiler ki gerçekten fanatik olarak taraf tutan sayısı çok azdır. İnsanlar taraf tutmak yerine bu ikiliyi ... [Devamını gör..]
Her sporda taraf tutulur; futbolda kimi Ronaldo der kimi Messi, basketbolda kimi Kobe der kimi Lebron. Ancaaak bu ikili tenisi öyle bir hale getirdiler ki gerçekten fanatik olarak taraf tutan sayısı çok azdır. İnsanlar taraf tutmak yerine bu ikiliyi izlemenin keyfini çıkarmaya bakar. An geldi Federer için sevindim, an geldi Nadal için. Keşke hiç yaşlanmasalardı 🙂 Umarım bu tarz belgesellerin sayısı artar da gelecek nesiller gerçek sporcu nasıl olunur daha iyi öğrenirler.
@Ajan Smith 7 ay önce
İki canavarı çarpıştırmışlar resmen. bence iyi. puanım 10
@AL_CHAPO 7 ay önce
tanıklık ettiğime en çok sevindiğim maçlardan birisi. yaklaşık 6 saat sürmüştü. o kadar büyülüydü ki. bir spor müsabakası ancak bu kadar keyif verebilirdi. hiç unutmam, yazlıkta tanımadığım bir komşuyla bağırış çağırış içinde izlemiştik son anları. o... [Devamını gör..]
tanıklık ettiğime en çok sevindiğim maçlardan birisi. yaklaşık 6 saat sürmüştü. o kadar büyülüydü ki. bir spor müsabakası ancak bu kadar keyif verebilirdi. hiç unutmam, yazlıkta tanımadığım bir komşuyla bağırış çağırış içinde izlemiştik son anları. o gün herkes delirmişti resmen zevkten.
@goth 7 ay önce
admin dizillada ki gibi “izlemeye devam et” şeysini eklicek misiniz?
bence güzel olur.
1 yanıtı görüntüle
@yyzeytun 7 ay önce
Futbolda Messi ve Ronaldo neyse teniste de Nadal ve Federer odur. Çok güzeldi.
1 yanıtı görüntüle
@arveles09 7 ay önce
Aman Allah ım kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu.Teşekkürler admin yeniden o muhteşem anları yaşamaya ihtiyacım vardı.
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Belgesel
  8.1/10
 
  98
  ABD