Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

İnanılmaz Örümcek Adam

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (The Amazing Spider-Man)
Film Adı Yıl IMDB
The Amazing Spider-Man
İnanılmaz Örümcek Adam
2012 6.9
The Amazing Spider-Man 2
İnanılmaz Örümcek Adam
2014 6.6
75 YORUM
@bitakimmaviseyler 6 ay önce
En sevdiğim Spider-Man net Andrew Garfield'dır. Peter Parker karakterinin birazcık başa bela olmasına bayılıyorum. Sadece Spiderman olarak değil Peter Parker olarak da bir duruşu var. Gwen karakterine zaten hastayım. Fazlasıyla güçlü ve bize amer... [Devamını gör..]
En sevdiğim Spider-Man net Andrew Garfield'dır. Peter Parker karakterinin birazcık başa bela olmasına bayılıyorum. Sadece Spiderman olarak değil Peter Parker olarak da bir duruşu var. Gwen karakterine zaten hastayım. Fazlasıyla güçlü ve bize amerikan klişesi olan yakışıklı kaslı çocuktan sonra geek baş karakteri seçen basit biri değil.
1 yanıtı görüntüle
@merts 9 ay önce
En sevdiğim spider-man filmi.
@gollumm 1 sene önce
Arkadaşım, şu sarı hatunu kim düblaj yapmışsa yemin ediyorum sinir hastası oldum. onun dışında kötü bir düblajlanmış karakter yoktu.
@deutschbag 1 sene önce
Rahmetli göçeli tüm marvel filmlerini kronolojik izledim her cameoda gözlerim buğlanıyor bize anlattığın bu güzelim hikayeler ve küçüklüğümde doğruyu öğreten bu kahramanlar için gönülden teşekkur ederim stan reyiz
@story. 1 sene önce
stan lee. tüm kahramanlarımızın babası, birçok insanın hayatına yarattıklarınla dokunduğun için teşekkür ederiz. seni şimdiden çok özledim.
@silkin beni 2 sene önce
ilk versiyonunun başka bir versiyonunun hikayesi ama bazı değişikler yapılmış İlk versiyonda Yeşil Cin vardı,bu versiyondaysa Profesör Kertenkele var. Marry Jane yerineyse Gwen Stays var Kum adam yerine de Yıldızlı Katil var. Film ilk versiyonuna gör... [Devamını gör..]
ilk versiyonunun başka bir versiyonunun hikayesi ama bazı değişikler yapılmış İlk versiyonda Yeşil Cin vardı,bu versiyondaysa Profesör Kertenkele var. Marry Jane yerineyse Gwen Stays var Kum adam yerine de Yıldızlı Katil var. Film ilk versiyonuna göre daha iyi olmuş Andrew başarılarının devamını diliyorum.
@yasser 2 sene önce
Devam filmidir diye izledim fakat ilk filmin aynısı. Birkaç ufak değişiklikle. Aradan 30-50 yıl geçse anlarım da neden böyle bir yeni versiyona ihtiyaç duymuşlar anlamadım.
@selenipek 2 sene önce
İzlemekten asla bıkmayacağım bir seri örümcek adam. Seride de en sevdiğim, favori filmim bu. Hep yarım yamalak izlerdim, televizyoda her gördüğümde ama bugün tam izleme fırsatını yakaladım. Yarın da ikincisini izleyeceğim. Kesinlikle herkesin mutlaka... [Devamını gör..]
İzlemekten asla bıkmayacağım bir seri örümcek adam. Seride de en sevdiğim, favori filmim bu. Hep yarım yamalak izlerdim, televizyoda her gördüğümde ama bugün tam izleme fırsatını yakaladım. Yarın da ikincisini izleyeceğim. Kesinlikle herkesin mutlaka izlemesi gereken filmlerden.
@frostbite 3 sene önce
İlk serisi daha dramatik,marvel'ın genel hikayesi çok çocuksu ilerlediğinden dramatize edildiğinde boğuyor.O yüzden bu seri,ilkinden daha iyi.
@itsmegamze 3 sene önce
Keyifli bir animasyon filmi. Senelerdir 4-5 kere izlemişliğim vardır

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  6.9/10
 
  136 DK
  ABD