Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Grand Budapest Hotel (2014)

Büyük Budapeşte Oteli

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

126 YORUM
@emine_lavinia 23 saat önce
Filmde özellikle simetri ögeleri ve soft renkler kullanılmış ve bu sizi rahatsız etmek yerine filmin diğer filmlerden ayrılmasını sağlıyor.Filmin türü tam olarak komedi değil kara mizah demek daha doğru olur.Eğer filmi beğendiyseniz İnside Number:9 d... [Devamını gör..]
Filmde özellikle simetri ögeleri ve soft renkler kullanılmış ve bu sizi rahatsız etmek yerine filmin diğer filmlerden ayrılmasını sağlıyor.Filmin türü tam olarak komedi değil kara mizah demek daha doğru olur.Eğer filmi beğendiyseniz İnside Number:9 dizisini izlemenizi öğrenirim. Filmde kullanılan bazı müziklerin dizide de kullanıldığını görebilirsiniz.
@Togo 2 hafta önce
Hoş ve güzel bir işleyişi var oyuncu kadrosu,oyunculuklar da iyi kesinlikle çok beğendim.
@mus_venatus 6 ay önce
komediyle gerçekten pek bir alakası yok ama renkler, dekor, oyunculuk beni benden aldı.
@ata35 7 ay önce
Çok güzel bir film komedi olarak değilde bir biyografi olarak bakarsak daha hoş gelecektir sıkılmadan izlenecek bir filmdi.
@seldakcky1288 8 ay önce
O kadar hoşuma gitti ki,her şey o kadar güzeldi ki.Hiç sıkılmadım.Aktıkça aktı film
@beyzaylmzv 10 ay önce
Filmin görselliği, akışı, renkleri, kostümler, dekor her şeyi ile çok iyi ama castı bambaşka. Yan rolleri geçtim bir iki dakika görünen oyuncular dahi başarılı.
@feyzaaa 11 ay önce
Sinema budur dedirten bir film. Sinema sadece bir takım adamların koştuğu arabalarla takip yapıp ateş ettiği filmler değildir sanat kısmı budur işte imkanları böyle geniştir. Çok eğlenceli bir film ayrıca mutlaka herkese tavsiye ederim. ... [Devamını gör..]
Sinema budur dedirten bir film. Sinema sadece bir takım adamların koştuğu arabalarla takip yapıp ateş ettiği filmler değildir sanat kısmı budur işte imkanları böyle geniştir. Çok eğlenceli bir film ayrıca mutlaka herkese tavsiye ederim.
@strangemk 1 sene önce
Enteresan bir film ve izlemesi keyifli sıkılmadan izlettiriyor iyi seyirler
@hercai3302 1 sene önce
Çok da komedi değil ama muhteşem bir film, yani çok keyifli bir film kesinlikle tavsiye ederim
@moviecritics 1 sene önce
Çok eğlenceli iç ısıtan bir filmdi. Uzun zamandır listemdeydi izleyememiştim keşke daha önceden izleseymişim dedirtti. Oyuncu kadrosu mükemmeldi kara mizahı bu kadar güzel kullanan ender filmlerden birisidir bence. Herkese hitap etmeyeceğini biliyoru... [Devamını gör..]
Çok eğlenceli iç ısıtan bir filmdi. Uzun zamandır listemdeydi izleyememiştim keşke daha önceden izleseymişim dedirtti. Oyuncu kadrosu mükemmeldi kara mizahı bu kadar güzel kullanan ender filmlerden birisidir bence. Herkese hitap etmeyeceğini biliyorum ama bir sinemasever iseniz mutlaka bir göz atmanız gerekir diye düşünüyorum. Puanım 7.8/10 herkese iyi seyirler.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Komedi
  8.1/10
 
  100 DK
  ABD