Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Green Mile (1999)

Yeşil Yol

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

154 YORUM
@yoruldum patron yazmayanı dövüyorlar 2 gün önce
Farenin oyunculuğu dışında bir numara yok. Fare için 4.8 veriyorum.
@Vedatckr 5 gün önce
"yoruldum patron. yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. nereye gideceğimizi, nerden geldiğimizi söyleyecek biri... insanların birbirine kötü davranmasından bıktım. her gün dünyada hisse... [Devamını gör..]
“yoruldum patron. yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. nereye gideceğimizi, nerden geldiğimizi söyleyecek biri… insanların birbirine kötü davranmasından bıktım. her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım. çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor. anlıyor musun? karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma.”

Beni bitirdin be… Beni yerden yere vurdun bee.. Hayatımda çok büyük etki yaratan bir filmdir. Ölmeden izlenmesi gereken film listesinin ilk 5’inde yer alır.
@Semih 3 hafta önce
Yoruldum artık patron.Yalnız bir kuş gibi ordan oraya savrulmaktan yoruldum..
John Coffy
2 yanıtı görüntüle
@Semih 3 hafta önce
filmi izlerken yüreğim burkuldu gözlerim doldu ama ağlamadım.ağlayamadım gamsız değilim ama ağlayamadım sadece.. belkide gamsızdım.
1 yanıtı görüntüle
@halvetimeşk 4 hafta önce
Bana göre bir film 2 saatin üzerindeyse güzel bir filmdir, 2.5 saatin üzerindeyse mükemmel bir filmdir eğer 3 saat ve üstüyse o bir başyapıttır, şaheserdir..
2 yanıtı görüntüle
@YFS 1 ay önce
Bir damla. Evet bunu başardın green mile. Esaretin bedelinden sonra izlediğim en iyi film.
@Muho 1 ay önce
Ben hiçbir zaman film izlerken ağlamamıştım. Zamanın en dokunaklı filmlerinden biri.
@elifdkarakus 2 ay önce
arkadaşlar hepinize tavsiyem sadece filmi izlemekle kalmayıp kitabını da okuyun harika bir film harika bir kitap Stephen King sen ne büyük bi yazarsın <3
1 yanıtı görüntüle
@Nixion 2 ay önce
Admin indirmek için başka bir site bulsan 25 mbps internet var 12 kb/s alıyo
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.6/10
 
  189 DK
  ABD