Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Hater (2020)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

5 YORUM
@Tahir Mosso 3 gün önce
Başrol başta olmak üzere filmdeki neredeyse herkes onun bunun çocuğu olduğundan, gerilimi ve kaosu çok iyi hissettiriyor. İç karartmak için birebir bir film. Çekim ve işleyiş ise gayet güzel, iyi seyirler.
@417 4 gün önce
Güzeldi, izlenebilecek bir film.
@topalpire 5 gün önce
Sosyal medya gücü,sosyal mühendislik ve sosyapatlığın yapabileceklerinin ders niteliğinde anlatımı. puanım 7.5/10
@nonamehunter 5 gün önce
Başrol inanılmaz güzel bir oyunculuk sergilemiş,bayıldım. Çoğu filmin yaptıgı gibi taraf seçtirmeksizin film iyi karakter , kötü karakter algısını yıkıp olaylara iki taraftanda baktırmak istiyor. Tomek karakterinin en dipten en tepeye çıkarkenki seçi... [Devamını gör..]
Başrol inanılmaz güzel bir oyunculuk sergilemiş,bayıldım. Çoğu filmin yaptıgı gibi taraf seçtirmeksizin film iyi karakter , kötü karakter algısını yıkıp olaylara iki taraftanda baktırmak istiyor. Tomek karakterinin en dipten en tepeye çıkarkenki seçimleri ve psikolojisini tamamen hissettim desem yeridir.Teşekkürler admin .
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Animasyon
  7.1/10
 
  129
  Polonya