Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Irishman (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

157 YORUM
@Baku_ 4 gün önce
iki kez izledim. guzel bir film olmush gercekten
@nameleSS 4 gün önce
O kadar uzunki ikiye bölüp izledim
@Yarali yuz 1 hafta önce
Hey bunların hepsi tomy lanet italyanlar 😂😂😂
@knowowow 2 hafta önce
3 saat…değer değil mi?
@mementolmori 1 ay önce
Jimmy Hoff... [Spoileri gör..]
Jimmy Hoffa ya harbiden kahroldum. Adam göz göre göre gitti. Film 3.5 saatti ama sanki 2 saatlikmiş gibi aktı geçti sıkmadı.
@koki_fb 1 ay önce
Türkçe dublaj çok kaliteli, hele Al Pacino nun küfürleri fılmin tadını getirdi!
@ii.dain demirayak 1 ay önce
Film 5 saat olsa yine izlerim bazılarına göre çok uzun gelsede
@AbdulkadirS 2 ay önce
Hayata dai... [Spoileri gör..]
Hayata dair etkileyici bir film.Yapanın yaptığı yanına kar kalmıyor.Adam çocuklarıyla bişey yaşamadı ki , pişmanlığı fayda versin.Batı aile sisteminde herkes madur , anne baba çocuklar.suçlu kim ? mafya nın içinde olmak başta güç getirse de sonu , yalnızlık ve zavallılık.Hayatınızı güzel yaşamanız dileği ile..
@Kelesh 2 ay önce
Durağan bir mafya filmi ama gerçekten güzel. John Wick tarzı aksiyonun dibine vuran filmelere çok maruz kalınca bu tarz filmler insanın içini açıyor :) Ben beğenerek izledim ama beğenmeyenler (erkekler) neden beğenmiyor açıklayayım: Günümüzde çok faz... [Devamını gör..]
Durağan bir mafya filmi ama gerçekten güzel. John Wick tarzı aksiyonun dibine vuran filmelere çok maruz kalınca bu tarz filmler insanın içini açıyor 🙂 Ben beğenerek izledim ama beğenmeyenler (erkekler) neden beğenmiyor açıklayayım: Günümüzde çok fazla uyarıcıya maruz kalıyoruz. Aksiyonun, dramın veya komedinin en aşırısı önümüze sunuluyor ve bu bizim beklentimizi hep yükseltiyor. Haliyle bu tip gerçeklikten fazla uzaklaşmamış filmler bazılarımız için sıkıcı olabiliyor.

Yaşı 30 civarı veya üstü erkeklerin birçoğu sevecektir.
Youtube da YOREKOK isimli kanalın bu tür filmler ile ilgili BURALAR KALİTELİ FİLM KOKTU isimli videosunu seyretmenizi tavsiye ederim.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  8.0/10
 
  209
  ABD