Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Priests (2015)

The Priests

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@dr.tan_o 2 sene önce
Hristiyan da olsan Kendi kültürüne göre Yorumlayabiliyorsun Dini.. Koreli Katoliklerin Kendi kültürlerine göre şeytan çıkarma ayinini izleyin derim..Çok harika olmasa da izlenebilir bi yapım..
@souls 3 sene önce
slm plus player 720 filmi ileri geri aldıktan sonra filmin sonuna kadar 10 20 sn aralıklarla devamlı donuyor sanki agırcekimde cekilmiş gibi bir görüntü ortaya cıkıyor.bu sitenizdeki tüm fillerde aynı olmaya başladı daha öndeleri böyle birşey olmuyor... [Devamını gör..]
slm plus player 720 filmi ileri geri aldıktan sonra filmin sonuna kadar 10 20 sn aralıklarla devamlı donuyor sanki agırcekimde cekilmiş gibi bir görüntü ortaya cıkıyor.bu sitenizdeki tüm fillerde aynı olmaya başladı daha öndeleri böyle birşey olmuyordu,sitanize yıllardır uyeyeim cok güzel sadec bu yüzden başka sitelerde izlemek zorunda kalıyorum sorunu gidermenizi rica eiyorum.tşk.
@merican 4 sene önce
değişik asya usulu bi gerilim filmi…amerikanvari bişeyler arıyorsanız hayal kırıklığına uğrarsınız.yok ben değişik tarzda filmlerde izlerim diyorsanız buyrun izlemeye;)
@hisaren 4 sene önce
Bence olddukça sürükleyici bir filmdi.İzleyin derim ^^

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  6.4/10
 
  108 DK
  Güney Kore