The Reef (2010)

Dehşetin Dişleri

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@NO TIME TO DIE 9 ay önce
nasıl bir mallıksa 20 km yüzmeyi denemek
@Özlem 12 ay önce
Gerçekten ... [Spoileri gör..]
Gerçekten iğrenç bi filmdi tamamıyla zaman israfı. Çok eksik saçma ve kopuk sahneler vardı. Köpekbalığı filmi güya ama köpekbalığını gördüğümüz sahne 5 dakika etmez. Sadece oyuncuların yavaş ve sinir bozucu tepkilerini izledik nolu boşuna. Kesinlikle izlemeyin!!!
@oflu61 2 sene önce
Film eski ... [Spoileri gör..]
Film eski arkadaşlarının tatile gelmesiyle başlar ve okyanusa açılırlar.Peşi sıra gerilimli dakikalar sizleri bekliyor.Korku içermez.Köpekbalığı filmi severler izleyebilir.Bayağa bi izleyiciyi zorlama gerilimle boğmuşlar.Filmin imdb puanı kararında.İyi seyirler.
. (Birini geride bıraktık/Kaldık suda 4 kişi/Ey köpek gel ye bizi/Kalalım bir kişi) temalı yapım.Suda geminin alabora olmasıyla birşeyler görmeye başlarlar.Halbuki öncesinde yüzerken tek korkuları medcezirdir.15 km yürümenin bile zor olduğu hayatta film bu yüzmemiz lazım ki ölebilelim deyip tek yolun göremedikleri bir adaya yüzme planını uygularlar.Resmen yolda korkup hızlı yüzeceklerine neredesin köpek balığı bu hasreti gel de sonlandır dercesine izleyiciyle dalga geçmişler.Ve sonunda da kalmış 50 metre arkada iki kişi ölmüş ve sen hala oyalanıyorsun bir de ayağın kanamış.İnsan o durumda öyle bir yüzer ki hızını alamayıp karada da 2,3 km koşar.Ancak tabiki de gerilim filmi bu ne kadar suda kal gel köpek 4 de birimizi daha al deyip bizi üzmüşlerdir.
@hatabende 7 sene önce
deniz sezonu acıldı 🙂

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  5.8/10
 
  94 DK
  Avustralya