Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

The Report (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

11 YORUM
@deardevil 1 ay önce
böyle bir filmin yapılabilmesi bile amerika için harika bir şey. bizde olsa o adam ertesi gün trafik kazasında ölürdü. film çok iyi, kaçırmayın.
@serkan01aslan 2 ay önce
tamamı diyalog olmasına ve hareketli bir sahne bile olmasa da izlettiriyor. belgesel tadında film yapmışlar bence başarılı omuş.
@firtina005 5 ay önce
Bu site önceden Türkçe dublaj eklerdi son 2 yıldır hep İngilizce. Biz türkler ne çok sever olduk ingilizce dublajlı filmlere ya arkadaş ingilizcem var ama orjinal filmlerde seslendirme kötü kısık ses tonlu amerikan filmlerini izlediğimizde farklı mı ... [Devamını gör..]
Bu site önceden Türkçe dublaj eklerdi son 2 yıldır hep İngilizce. Biz türkler ne çok sever olduk ingilizce dublajlı filmlere ya arkadaş ingilizcem var ama orjinal filmlerde seslendirme kötü kısık ses tonlu amerikan filmlerini izlediğimizde farklı mı oluyoruz biz şimdi? 🙂 ya bırakın bu yabancı gereksiz hayranlığını farklı olmaya çalışmayın rahat olun arkadaşlar. Bizim türkler her zaman kaliteli dublaj yapıyor. Admin artık türkçe dublajlı filmleri yükler misin?
3 yanıtı görüntüle
@patrick 6 ay önce
Admin Hollanda’dan her zaman izleyemiyoruz. Arada bir Cloudflare bizi engelliyor. Neden biz gurbetcileri istemiyor musunuz ?
2 yanıtı görüntüle
@psylocke 6 ay önce
bana angel of death çalsalar sabaha kadar uyurum:)
1 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Biyografi
  7.2/10
 
  119
  ABD