Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

This Is Us 1.Sezon 1.Bölüm

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

10 YORUM
@Sirin 3 ay önce
bu “bir aile hikayesi” dizisi deyilmi ya ?
@Kıvanç 6 ay önce
Merhaba, indirme seçeneğimiz yok mu ?
1 yanıtı görüntüle
@leilaa 6 ay önce
Böyle bir senaryo beklemiyordum tek kelimeyle harika…çok iyi hikaye.. ben bunu izlerim 😉
@trast157 7 ay önce
Sevgili adminciğim(lerim) sizden bir ricam var. Siteye piremium özellik getirin reklamsız, izlediklerin kaldığın yerden devam eden, aylıık ücret'te olur, sabitte olur valla çok makbule geçer. İsteyen kullansın tarzında birşey, sizce nasıl olur ?... [Devamını gör..]
Sevgili adminciğim(lerim) sizden bir ricam var. Siteye piremium özellik getirin reklamsız, izlediklerin kaldığın yerden devam eden, aylıık ücret’te olur, sabitte olur valla çok makbule geçer. İsteyen kullansın tarzında birşey, sizce nasıl olur ?
1 yanıtı görüntüle
@sinemasever42 8 ay önce
admin dizilere takip et özelliği ekler misin? filmlerle karışmasın
2 yanıtı görüntüle
@Bambi 8 ay önce
Bu diziyi izlemeye basladigimdan beri film izleyemiyorum:)) her bolumu duygusal zaman zaman komik. Herşeyin mukemmel olmaması diziyi daha da guzel yapiyor..anne babanın gençliğini eş zamanli izlemek de ayri guzel. Hem güldürüyor hem huzunlendiriyor.... [Devamını gör..]
Bu diziyi izlemeye basladigimdan beri film izleyemiyorum:)) her bolumu duygusal zaman zaman komik. Herşeyin mukemmel olmaması diziyi daha da guzel yapiyor..anne babanın gençliğini eş zamanli izlemek de ayri guzel. Hem güldürüyor hem huzunlendiriyor..
1 / 4 Sezon