Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Tumbbad (2018)

Tumbbad

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

16 YORUM
@si̇nemakoli̇k 1 ay önce
Azla yetinmeyi bil..Açgözlü olma..
@rastamonsta 3 ay önce
her seferinde hint filmlerine tövbe edip aynı hatayı yaptığıma inanamıyorum. sakın bulaşmayın
@jok 6 ay önce
Fragmana bakmam yeterli oldu filmi izlemedim ama fragmandan edindiğim bazı kültürel inançları kullanarak korkutmaya dayatılmış ben bu tarz filmleri sevmiyorum özellikle hindistan ve ülkemiz bunu çok yapıyor. Korkacaksanız hikaye sizi korkutmalı, kork... [Devamını gör..]
Fragmana bakmam yeterli oldu filmi izlemedim ama fragmandan edindiğim bazı kültürel inançları kullanarak korkutmaya dayatılmış ben bu tarz filmleri sevmiyorum özellikle hindistan ve ülkemiz bunu çok yapıyor. Korkacaksanız hikaye sizi korkutmalı, korkatacaksanız sizi gizem korkutmalı işleyiş oyunculuklar korkutmalı… malesef bu tarz filmler size hiçbir şey katmaz.
@quaxanos 8 ay önce
izleyin guzel film. Korku pek yok daha cok gerilim ve gizem. fena degildi.
@ersinho1907 9 ay önce
Puanı inanılmaz şişirmişler. Söyleyeceklerim bu kadar
@dr.tan_o 9 ay önce
Filmin çokta aman aman bi hikayesi yok belki ama yine de izlenir..
@nefrayto 10 ay önce
Kendi zevkime göre yorumlayacak olursam, yerel bir Hint mitolojisini doğal bir ortamda, iyi efektlerle, güzel oyunculuklarla sunmaları şaşırttı beni. Yavaş ilerleyen ama gizemli havasını kaybetmeyen bir filmdi, açgözlülüğün sonunu anlatması sebebiyle... [Devamını gör..]
Kendi zevkime göre yorumlayacak olursam, yerel bir Hint mitolojisini doğal bir ortamda, iyi efektlerle, güzel oyunculuklarla sunmaları şaşırttı beni. Yavaş ilerleyen ama gizemli havasını kaybetmeyen bir filmdi, açgözlülüğün sonunu anlatması sebebiyle sanırım 7 puan verebilirim.
@ataege 10 ay önce
sıradan hint fiklmlerinin dışında fantastik yer yer akıcı ..izlenebilir bir film
imdb puanı yüksek sayılır..o kadar puan veremem
@altayhan 10 ay önce
Güzel film. Ortalarında biraz yavaşlasa da sonunda değecek izlediğinize. Atmosferi, tarihi arka planı falan çok iyi. İlk kez Hint yapımı korku-gerilim filmi izledim. Adamlar bu konuda da iyilermiş.
@nonamehunter 10 ay önce
Korku filmleri kategorisine girip imdb sıralaması yapın ve bu filmle karşılaştırın 😀 . Fena değil ama şu puan inanılmaz şişirilmiş bir puan .
3 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.2/10
 
  104 DK
  Hindistan