Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Vertigo (1958)

Ölüm Korkusu

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

30 YORUM
@Jale 4 hafta önce
Çox gözel filmdir. Bazı izleyiciler sonunu beyenmemiş, amma bele de olmalı idi. Her kes etdiyinin cezasını çekmeli.
@MuHiBBii 1 ay önce
O son oldu mu şimdi? Filmden bir 30 dk çıkarılsaydı daha iyi olurdu. Sonuna rağmen güzel film. Bu kadar basit bitmemeliydi bence. 7/10.
@Filmdelisi 2 ay önce
Filmin sonu dışında her şey gayet iyi ve güzel. Ancak sonunu kafanızda değiştirirseniz çok daha iyi oluyor. İzlemenizi tavsiye ederim.
@sef---- 2 ay önce
Bazı yerler çok gerksiz uzatılmış rahat yarım saat çıkartılabilir ve temponun yükseltilmesi sağlanabilirdi cidden bazı yerder çok gerksiz uzun .Sonundan memnun kaldım ama ekstra bir şeyler olsaydı sanki daha iyi olurdu.Eminim kitabı çok daha güzeldir... [Devamını gör..]
Bazı yerler çok gerksiz uzatılmış rahat yarım saat çıkartılabilir ve temponun yükseltilmesi sağlanabilirdi cidden bazı yerder çok gerksiz uzun .Sonundan memnun kaldım ama ekstra bir şeyler olsaydı sanki daha iyi olurdu.Eminim kitabı çok daha güzeldir keşke kitabını okusaydım.
@resmenrezillik 2 ay önce
Sonunda ekrana boş boş baktıran filmlerden, izleyiniz
@Abdullah Baç 3 ay önce
Spoiler vermeyeceğim kesinlikle ama o son sahne neydi öyle! Gerim gerim gerildim! Yönetmen Hitchcock, bu tarz gerilim filmleriyle (bkz: Sapık, Arka Pencere, Cinayet Var...) adını altın harflerle sinema tarihine kazımış bir isim. Günümüz sinemasında b... [Devamını gör..]
Spoiler vermeyeceğim kesinlikle ama o son sahne neydi öyle! Gerim gerim gerildim! Yönetmen Hitchcock, bu tarz gerilim filmleriyle (bkz: Sapık, Arka Pencere, Cinayet Var…) adını altın harflerle sinema tarihine kazımış bir isim. Günümüz sinemasında bile şu gerilimi hissedemiyorsunuz. Gerçekten başyapıt. Oyunculuklar, ses, filmin geçtiği yerler sizi epey bir geriyor. Puanım 10 üzerinden 8.
@Kucuk Sinefil 3 ay önce
Rahibe ben senin geliceğin ana yaa…
@FraudeorFreud 5 ay önce
Sonu pek tatmin etmese de çok güzel bir film
@V FoR Vendetta 6 ay önce
o yıllar çekmek ayrı bir yetenek oyunculukları ayrı bir yetenekli
@CAKAL CARLOS 7 ay önce
vaay be herşey mükemmeldi ama sonuna edmişler

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Gerilim
  8.3/10
 
  128 DK
  ABD