Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Whiplash (2014)

Whiplash

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

79 YORUM
@İlmiha 2 gün önce
Aslına bakarsanız bir film beklentinize göre şekillenir,bir filmden ne beklersiniz önceden konusunu araştırıp yada bir yerlerden tavsiye alıp izlersiniz,yorumlara aldığı puanlara bakıp ona göre beklentinizin seviyesini az çok belirlersiniz. Yorum y... [Devamını gör..]
Aslına bakarsanız bir film beklentinize göre şekillenir,bir filmden ne beklersiniz önceden konusunu araştırıp yada bir yerlerden tavsiye alıp izlersiniz,yorumlara aldığı puanlara bakıp ona göre beklentinizin seviyesini az çok belirlersiniz. Yorum yaparken de “film kötüydü” “konusu iyi oyuncular iyi değildi” veyahut tersi vb.. genel ifadelerde bulunmayın lütfen. Filmi beğenmediyseniz kendi şahsınız adına filimden beklediğimi görmedim benim kanaatim böyle gibi cümleler kullanırsanız ilk defa izleyecekler için daha güzel bir yönlendirme olur. Çünkü bura da birçok kişi filmi beğenmiş bazıları da beğenmemiş bu çok normal bir şey. Eleştirmek en doğal hakkımız. Filme gelirsek filmi beğendim kendi şahsım adına. Konu biraz ağır ve sade bir şekilde işlenmiş fakat filmin verdiği mesajlar ve başkarakterin azmi,çabaları,pes etmemesi,yaptığı işi tutkuyla yapması filmi güzelleştiren taraf olmuştur.
@Muhammednz 6 gün önce
Sadece izleyin eğer beğenmediyseniz anlamamışsınızdır o kadar😉
@Çağrı ygz 1 hafta önce
Harika bir film bitmese keşke dedim ama olmadı bitti her güzel film gibi ve zaten güzel filmler biter insanlar için kötü filmler sadece dakikalarda biter ….
@M.scott 1 hafta önce
Filmin çok iyi bir temposu var. Başından sonuna alıp götürüyor. Sıkıcı diyenleri takmayın. 1 saat 40 dakikada sıkıldığımı hiç hatırlamıyorum. Ayrıca herkes sonu kötü demiş ben gayet beğendim. 8,8/10
1 yanıtı görüntüle
@suzibey 1 hafta önce
bi tane çocuk davul çalıyor. e ne var bunda demeyin. bu kadar bisexsüel bi film görmedim. gençleri manipüle ediyorlar. beyin yıkıyorlar. simgelere dikkat ederek izleyince tüm gerçeği görüyorsunuz. ALLAH belanızı versin. lanet herifler!... [Devamını gör..]
bi tane çocuk davul çalıyor. e ne var bunda demeyin. bu kadar bisexsüel bi film görmedim. gençleri manipüle ediyorlar. beyin yıkıyorlar. simgelere dikkat ederek izleyince tüm gerçeği görüyorsunuz. ALLAH belanızı versin. lanet herifler!
@_Letranger_ 2 hafta önce
Film IMDb’ de 600 küsür bin kişiden ortalama 8,5 puan almış. 3 Oscar almış. Toplam 94 ödül almış. 143 adaylığı var. Siz neyin peşindesiniz beğenmeyenler. Gayet güzel bi filmdi.
@Emre 3 hafta önce
Crossroad, 1900 Efsanesi, HonkyTonkMan filmlerini de izledim. Bu filmin neresi güzel, nasıl 8.5 almış anlamadım. B.ktan saçma bir film. Ben cazdan anlamıyorum ya filmi de anlayamadım heralde.
@Mügü 3 hafta önce
Sonu keske öyle bitmeseydi ya yoksa güzel film.
@feriha 2 ay önce
mükemmel bir filmdi…
@Gaye güler 2 ay önce
Çok tuhaf hissediyorum ya 😂 film son 10 dk da koptu bence bir buçuk saat sıkılarak izledim. Ama sonu çok iyiydi..

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.5/10
 
  107 DK
  ABD