Alien: Covenant (2017)

Yaratık: Covenant

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Alien: Covenant)
Film Adı Yıl IMDB
Alien
Alien
1979 8.4
Aliens
Alien
1986 8.4
Alien³
Alien
1992 6.5
Alien: Resurrection
Alien
1997 6.2
AVP: Alien vs. Predator
Alien
2004 5.6
AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
Alien
2007 4.7
Prometheus
Alien
2012 7.0
Alien: Covenant
Alien
2017 6.4
126 YORUM
@rumuz47 16 saat önce
ilk filmdeki klasik bıktığımız sahneler burda yoktu çok daha tutarlı ve kaliteli senaryo. alien serisinin en iyi filmi diyebilirm benim açımdan.
@. 17 saat önce
Ben Alien 5 diye arama yaptım hikayenin devamını bekliyordum ama bambaşka bir hikaye yapmışlar ama o kadar da iyi değildi. Dürüst olacağım saçma olmuştu.
@ahmet 18 saat önce
İlk alien ... [Spoileri gör..]
İlk alien serilerinin günümüze göre değiştirilmiş hali gibi geldi bana.Eğer alien serisini seviyorsanız mutlaka izleyin.
@Batuhan 2 ay önce
arkadaşlar filmler kaç tane bide sıralamasını atarmısınız izlemeyi düşünüyorum
1 yanıtı görüntüle
@Justfabulous 4 ay önce
---Site yöneticisi bence filmler tarihe göre değil de izlenme sırasına göre sıralanmalı. Önce prometheus sonra bu ve diğer filmler izlenmeliymiş. Mal gibi film bitince baktım sırasına.--- Herneyse gerçi prometheus neyse de bu film izlenmese de olur y... [Devamını gör..]
—Site yöneticisi bence filmler tarihe göre değil de izlenme sırasına göre sıralanmalı. Önce prometheus sonra bu ve diğer filmler izlenmeliymiş. Mal gibi film bitince baktım sırasına.— Herneyse gerçi prometheus neyse de bu film izlenmese de olur yani en sonunda heyecanlanıyor. Filmi izlerken arkadaşlar uyuya kaldı ona göre.
1 yanıtı görüntüle
@EREN 6 ay önce
prometheusun devam filmi olduğu için izledim ama önceki filmdeki kurgu bunda yok vasat…
@mikuni 6 ay önce
Yaratık: Covenant, oyuncuları, sürprizleri, Xenomorph’ların geçmişine ait gerçeği ve hatta beş yıl önce aramızdan ayrılan, aykırı ressam H. R. Giger (ki yaratığı kendisi tasarlamıştır)’a saygı duruşu gibi bolca artıya sahip, korkutucu bir Scott filmi... [Devamını gör..]
Yaratık: Covenant, oyuncuları, sürprizleri, Xenomorph’ların geçmişine ait gerçeği ve hatta beş yıl önce aramızdan ayrılan, aykırı ressam H. R. Giger (ki yaratığı kendisi tasarlamıştır)’a saygı duruşu gibi bolca artıya sahip, korkutucu bir Scott filmi.
Serinin fanatiklerine servis edilmiş iyi bir film olmuş.Olumsuz yorumları kale almayın…İyi seyirler, bol gerilmeler….
@ali1732 6 ay önce
prametheus’un devamı olmamış farklı ve saçma bir filme yönelmiş resmen beğenmedim
@vasren 7 ay önce
Seriye yakismayan film. 45 dakikadan sonra sacmasapan tesadufi olaylar sakat ve acemi muretebat bir alien karsinda salakliklar. Ortasinda kapattim. Yazik etmisler hikayeye.
1 yanıtı görüntüle
@Ozymandiass 7 ay önce
Bir çok bilim-kurgu filminde de olduğu gibi insanlık belli bir gelişmişliğe gelir, ama hep duygusallığının getirdiği aptallığa yenik düşer, duygu insanı aptallaştırır, amaca hizmeti engeller, filmde koloni kurmaktan bahsediliyo adam eşinin ölümüne üz... [Devamını gör..]
Bir çok bilim-kurgu filminde de olduğu gibi insanlık belli bir gelişmişliğe gelir, ama hep duygusallığının getirdiği aptallığa yenik düşer, duygu insanı aptallaştırır, amaca hizmeti engeller, filmde koloni kurmaktan bahsediliyo adam eşinin ölümüne üzülüyo, bu gibi ciddi olaylarda eşe, sevgi duyan çiftlere yer olamamalı.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Bilim Kurgu
  6.4/10
 
  122 DK
  ABD