Yeh Jawaani Hai Deewani (2013)

Çılgın Gençlik

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

16 YORUM
@sandy 3 ay önce
izlediğim en güzel Hint filmi benim için. Bu belki 10. izleyişim ne kadar izlersem izlim bıkmam hep aynı heyecanla izliyorum. Ranbir ve Deepika hep favori çiftim olarak kalacak keşke hep beraber film çekseler.
@alinakozz 4 ay önce
73393793373937937383383947 kere de izlesem sıkılmam bu filmden❤️ çünkü Ranbir’im😍😍
@Ballisi55 7 ay önce
Arkadaşlık duygusu gerçekten çok iyi anlatılmış. Kimseye aldırmadan o anı yaşamak, hayallerinin peşinden gitmek ama ne olursa olsun kalbinin sesini dinlemek. İzlemeye değer.
@alinakozz 8 ay önce
bugün 7. yılıymış, Ranbir’i tanıdığım ve çok sevdiğim film❣️
@wfaw 8 ay önce
Kesinlikle harika bir gençlik filmi!! Müzikleri de çok güzel. Mutlaka ama mutlaka izleyin!!
@Walter White 10 ay önce
Cidden izlediğim tüm gençlik filmleri(hollywood,bollywood,türk sineması vs vs) bir yana,bu film bir yana.Filmin çekiminin yapıldığı yerleri o kadar iyi seçmişlerki.Karakterlerin yolculukları ve arkadaş grubunun dağılması falan çok güzel ifade edilmiş... [Devamını gör..]
Cidden izlediğim tüm gençlik filmleri(hollywood,bollywood,türk sineması vs vs) bir yana,bu film bir yana.Filmin çekiminin yapıldığı yerleri o kadar iyi seçmişlerki.Karakterlerin yolculukları ve arkadaş grubunun dağılması falan çok güzel ifade edilmiş.Normalde Hint filmlerinin danslarını falan sevmem ama bu filmde o dans sahneleri bile sırıtmıyor,bütün müzikleri inanılmaz keyifli.Başroldeki herifin babası Raj Kapoor’muş,hani belli zaten bu yetenek genetik gelmiş olabilir ancak!
1 yanıtı görüntüle
@Taennie 10 ay önce
Bence çok güzeldi zaten hint filmlerinin hastasıyım
@alinakozz 12 ay önce
çok güzeldi ❤️
@nefrayto 2 sene önce
Yaptıkları yolculuk sırasında kendi iç dünyalarını keşfetmenin yanısıra birbirlerini de tanımalarını, eğlenceli-sevgi dolu-hareketli-duygulu bir biçimde yansıtmlarını sevdim (8/10)
@nouvelles 2 sene önce
Çok güzel bi gençlik filmii müziklerini hâlâ dinlerim..
2 yanıtı görüntüle

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  7.1/10
 
  139 DK
  Hindistan