Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

A Knight's Tale (2001)

Şövalye

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

6 YORUM
@meetra 7 ay önce
izlenecek filmlere örnektir.
@nefrayto 1 sene önce
Orta Çağ^ın gerçeklerinden birisi olan, soyluların eğlencesi şövalye müsabakalarını olabildiğince sıkmadan ve gerçeğide göstermeye gayret etmesi güzeldi. Lakin macera-fantastik-savaş-mistik vb. olaylar bekleyenlere göre değil bu film, durağan ve kara... [Devamını gör..]
Orta Çağ^ın gerçeklerinden birisi olan, soyluların eğlencesi şövalye müsabakalarını olabildiğince sıkmadan ve gerçeğide göstermeye gayret etmesi güzeldi. Lakin macera-fantastik-savaş-mistik vb. olaylar bekleyenlere göre değil bu film, durağan ve karakterlerin gelişimine-hayatlarına-müsabakalara yoğunlaşan durum filmi. Rahmetlinin oyunculuğu harikaydı, ama diğer oyuncuların her birininde performansları çok iyiydi (9/10) Aşk, diyaloglar, mekanlar, müsabakalar, dönemsel ayrıntılar güzeldi, özelliklede sonlarda iki defa babası ile olan geçmişteki ve o anki sahneleri çok duygusaldı. *Kendi tırnaklarıyla kazıyarak başarı elde etmek ve yükselmek* mesajı hoştu.
@christledger 1 sene önce
HEATH LEDGER SENİ ÇOK SEVİYORUM. FİLM DE GAYET GÜZEL.
@atticus finch 1 sene önce
güzel bir filmi notu 10/6.5
@corvusalbi 2 sene önce
Bu kadar mı güzel olur bir film! Mutlaka seyredilmeli! Her bakımdan! Müziklerin seçimi ve kullanımı başlı başına bir fenomen! Teşekkürler ADMİN! :))
@odin 2 sene önce
Böyle bir aktörün ölmesi çok yazık.. Ailecek izlenecek kaliteli filmler arasında.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Aksiyon
  6.9/10
 
  132 DK
  ABD