Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

American Beauty (1999)

Amerikan Güzeli

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

87 YORUM
@meister 1 ay önce
Kevin Spacey, başta olmaz üzere oyunculuklar fevkalade. Ters köşeleri ve olaylar zinciri ayrıca kaliteliydi. Sonu, hayatı sorgulattı.
@tyler durden ceketi 2 ay önce
Eminim neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikriniz yok. Ama merak etmeyin. Bir gün anlayacaksınız…
2 yanıtı görüntüle
@halloween 3 ay önce
iki katlı, garajlı banliyö evlerinde amerikalılar ne harika hayatlar yaşıyordur diye düşünürken bize nah çeken bir film olmuş. ideal hatta kutsal amerikan ailesi meğer ne rezilmiş. ayrıca dakika başına iki tane falan süper replik düşüyor. ımdb 8.3 ... [Devamını gör..]
iki katlı, garajlı banliyö evlerinde amerikalılar ne harika hayatlar yaşıyordur diye düşünürken bize nah çeken bir film olmuş. ideal hatta kutsal amerikan ailesi meğer ne rezilmiş. ayrıca dakika başına iki tane falan süper replik düşüyor.
ımdb 8.3 şaşırmamak lazım.
@Furkan 3 ay önce
Şu final s... [Spoileri gör..]
Şu final sahnesini ne kadar izledim bilmiyorum izleyin, izletin.
Anlamayanlar için her karakterin temsil ettiği bir şey var her karakterin hikayesini hissediyorsun ve alt metinde sisteme isyan edenlerin nasıl yutulduğu falan da var yani alt metni biraz geniş ama biraz bile anlasan favorilerine ekliyorsun. Benim için ilk 10 filmin değişmezlerinden biri.
@elf 3 ay önce
canımı yaktı bu film. hayatta ne kadar anlamsız şeylere takılıp neleri kaybediyoruz. bunu düşündürdü fazlasıyla. ama bu düşünce gelip geçici. beden ruh hepsi kayıp. filmlerden özellikle bu filmin sonundan etkilenip de bir anda kendi dünyamı değiştire... [Devamını gör..]
canımı yaktı bu film. hayatta ne kadar anlamsız şeylere takılıp neleri kaybediyoruz. bunu düşündürdü fazlasıyla. ama bu düşünce gelip geçici. beden ruh hepsi kayıp. filmlerden özellikle bu filmin sonundan etkilenip de bir anda kendi dünyamı değiştiremiyorum. keşke böyle bir yeteneğim olsaydı. her şey çok farklı olurdu.
@coupde 3 ay önce
bu filme saçma diyenlerin recep ivedik izleyerek kahkaha attığına eminim
3 yanıtı görüntüle
@anyil 3 ay önce
film çok iyiydi bir ara sonlara doğru artık bitirip,geçmek istesem de sonunda çok etkilendim. yorumlarda kötü diyenlere aldırmayın,vakit kaybı ya da kötü değil. izleyin.
@ahmet 3 ay önce
mükemmel film kesinlikle izleyin
@burcu 4 ay önce
Ya bu film imdb 250de bide.İnsanla dalgamı geçiyorsunuz izlemeyin tamamen vakit kaybı
2 yanıtı görüntüle
@143003 4 ay önce
kevin spacey den yine başarılı bir oyunculuk.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  8.3/10
 
  122 DK
  ABD