Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Atlantique (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@güven-cik 7 ay önce
2020 en iyi yabancı film dalında Oscar’a aday adayı…
@psylocke 7 ay önce
ozellıkle ... [Spoileri gör..]
ozellıkle dugun gecesınden sonrakı gelısmeler ilginçti. goz muhabbeti iyiydi, basta lens sandım azimli kızlar sevgilerinin intikamını alıyor dedim ama hatta orda boyle lensi nerden bulacaklar dedim adamlar fakir netten soyleyip mi almıslar vs 1snlik zaman diliminde dusunulenler iyi baglanmış, ozellikle sonda gecen bir kac cumle var can alıcı. belki tum filmde var ama ceviriden biz yakalayamamıs da olabiliriz. sondaki o cumleleri kuran yazar basta da kurmus olsa gerek.
@noisecontrollers 7 ay önce
İşçı sınıfı filmi gibi başlayan muhafazakar toplum portresine geçen , zombi filmine dönüşüp aşk filmine evrilen değişik bir film 10/7.6
@saglamirade1111 7 ay önce
drama filmlerinin akışkan olması zaten beklenemez de işin içine banal afrika atmosferi girince bu film daha banal bir hal almış gibi. Amaçlanan nokta belkide budur bilemiyorum ama izlerken sıkılacağınız garantidir.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  7.0/10
 
  106
  Belçika