Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Brooklyn (2015)

Brooklyn

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

29 YORUM
@movieloverrr 3 gün önce
Çok güzel ... [Spoileri gör..]
Çok güzel bir filmdi Saoirse olduğu her filmi mükemmelleştiriyor adeta. Karakterinin naifliğine, zarafetine bayıldım. Ve bütün film diğer adamı bırakır mı acaba kuşkusuyla izledim kendini izlettiren ve merak ettiren çok tatlı bir filmdi
@Togo 3 ay önce
Çok güzeld... [Spoileri gör..]
Çok güzeldi,bir an new york’taki çocuğu bırakıcak diye korktum zor bir karardı ama bence en doğrusunu yaptı.
@hakan17k 6 ay önce
Sırf Saoir... [Spoileri gör..]
Sırf Saoirse Ronan için izledim ve beni pişman etmedi.Film ABD’nin neden fırsatlar ülkesi olduğunu ve küçük şehirlerde yaşamanın bazen ne kadar zor olduğunu bize güzelce anlatıyor. Ellis ABDden dönünce istediği işi ve sevebileceği birini buldu ama istese de kalamadı.Bence Tony’yi sevmiyordu ama o, onun için bir çıkış kapısı oldu ve o kapıyı kullandı.
@Arenvifor 7 ay önce
Yorumlara ... [Spoileri gör..]
Yorumlara güvenerek izledim, spoilerlara tıklamadım, yavaş ilerliyorlar aldırmadım vaktim var dedim. Bu yorumu okuyorsanız izlemeyin. Kız İrlandalı duru güzelliğe sahip her şeye yabancı bir kız tamam ama gram mimik yok kızda ya. Yine aynı sekilde kız da karakter denilen şeyin de olduğunu düşünmüyorum. öncelikle kiz için empati yaparsam tamam memleketine yıllar sonra dönüyor ve bu sefer her şey onun için çok iyi. Bıraktığı gibi değil. İnsan olduğumuz için ikilemde kalmasını anlayabilirim. Ama bu şöyle bur ikilem olmaliydi. Keşke hiç Amerika’ya gitmeseydin ve kendi ülkem de şuan ki gibi olsaydı her şey . Ama kızımız öyle değil onu en kötü günlerinde teselli eden çocuğu bir kenara atıyor (evli dahi olsa) ve yeni bir çocukla aman efendim danslar denizler. Bu yerin böyle oldugunu unutmuştum deyip bir anda kafasına saksı düşüyor. Kıza 30 dk aralıksız napiyorsun sen ya dedim. Keşke kızı karaktersiz göstermek yerine memleketine annesine yeni kavuştuğu ve ortam koşulları eskisine nazaran çok daha iyi olduğu için annesiyle kalmak da isteyen ya da memleketinde ama kocasını da hep aklında taşıyan biri olarak göstermelermiş. Neyse kardeşim ben kimseye tavsiye etmem bu filmi. Sırf bu yorumu yapabilmek için üye oldum. Kötü film bence.
@a.ç 2 sene önce
Biraz yavaş ilerleyen bir film ama sıkılmazsınız izleyin pişman olmazsınız.
@burakkball 3 sene önce
Oscar adayı diye midir nedir bilmem. Ama insanlar övmüş de övmüş filmi. Filmin öne çıkacak hiçbir şeyi yok arkadaşlar. Beklentiye girmeyin. Bi de umarım bu yorumun altına “sen git power rangers izle” diyen bir moron çıkmaz.
@gongom 3 sene önce
yavaş ilerlediği doğru ama izlenmeye değer oyunculuklar çok iyiydi.
@innocent 4 sene önce
Dönem filmi olması,İrlanda ile bağlantılı olması beni gerçekten etkiledi.
@tt74 4 sene önce
izlerken sıkıldım,film çok yavaş ilerliyor
@kingzella 4 sene önce
film güze... [Spoileri gör..]
film güzel ama o bakkal kadın eğer şantaj yapmasaydı brooklyn e donmeyecekti bizim esas kız. kocası o kadar düşünüp özleyip mektuplar yazdı bu da alıyo mektupları okumadan çekmeceye koyuyo. jim denen çocukla resmen flört etti. onun da kalbini kırdı. sevdi mi sevmedi mi anlaşılmıyo. ne yapmaya çalıştı bu kız anlamadım.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  7.5/10
 
  111 DK
  İngiltere