Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Cidade de Deus (2002)

Tanrıkent

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

47 YORUM
@Vedatckr 5 gün önce
Vaov harika bir filmdi. Açıkcası bu kadar sağlam bir şey beklemiyordum. İzlemeseydim çok şey kaybederdim. Bir de filmin gerçek olaylardan ortaya çıkması inanılmaz etkileyici.
@ekad 1 ay önce
Keyifle film izlemek istedik. fosss çıktı…
@lebenslangerschicksalsschatz 4 ay önce
Tam olarak varoşlarda neler yaşandığını olabildiğince gerçekçi olarak yansıtan bir film. Güzel film net ama abartıldığı kadar iyi olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. SON OLARAK ANGELİCA YA ELENDİM Ne var bu latinlerde ya :))
@hilalltimurr 4 ay önce
Film çok kaliteli.. Oyunculuklar muazzam .. Yönetmen çok başarılı müzikler de ona keza .. Ancak konu itibariyle ve ilerleyiş açısından çok ta haz aldığımı söyleyemem .. İzlenmez mi elbette izlenir ..
@ersssss 7 ay önce
Bazi gercekler acikca ortada oldugu mukemmel bi film ayrica akicida bana kalirsa
@paşalar konaği 10 ay önce
film sıkıcı ama eğitici bir film olduğu için izlemenizi tavsiye ederim. Daha iyi olabilirdi. Konusundan dolayı 7/10 konu dışı 5/10. son tavsiye izlemesenizde olur.
@maranotta 12 ay önce
medeniyetin gözünü seveyim dedirten bir film
@zonta&maganda 1 sene önce
çocuklar oynamamış yaşamış nerelerdeydin dediğim filmler tadında bir yapım izlemenizi tavsiye ederim yaşanmış hikayeler yaşayan çocuklar
@mert n 1 sene önce
Film devletin güçsüz, çocukların ise başıboş ve okumamış olmaları durumunda ülkenin halini bütün çıplaklığıyla gösteriyor. Altyazıda ise isimler çevrilerek yazılmış amatörlerin bile yapmayacağı basit bir hata yine de emeğine sağlık.... [Devamını gör..]
Film devletin güçsüz, çocukların ise başıboş ve okumamış olmaları durumunda ülkenin halini bütün çıplaklığıyla gösteriyor. Altyazıda ise isimler çevrilerek yazılmış amatörlerin bile yapmayacağı basit bir hata yine de emeğine sağlık.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.6/10
 
  130 DK
  Fransa