Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

El laberinto del fauno (2006)

Pan'ın Labirenti

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

54 YORUM
@yiğit berk yilmaz 2 gün önce
2020 yılında izledim filmi. Çok geç izledim filmi. Geç izlediğim için üzüldüm. Bence izleyin.
@concon 1 hafta önce
şu filme b... [Spoileri gör..]
şu filme basit diyenler olmuş ya vallahi pes. sevmedim diyebilirsin ama basit diyemezsin. evet film farklı, fantezi ve gerçeklik iç içe. şöyle ki yönetmen net olarak fantezi dünyasının sadece kızın zihninde yarattığı bir durum mu yoksa filmdeki gerçek hayata tesiri var mı açıkça belirtmiyor. izlerken hem tamamen hayal hemde ama gerçekliğe tesiri var diyorsunuz. filmin imgesel anlatımı ise inanılmaz iyi. tabi bunlar anlayabilene..
@Elif çetin 3 hafta önce
Filmin sonunda güzel bir mesaj veriliyor. Film güzel fakat yorumlarda abartılan kadar iyi bir filmde değil. Ve kesinlikle çocukların izleyebileceği bir film değil şiddet içerikli.
@Elif Aksoy 2 ay önce
Güzeldi. Sadece bazı sahneleri ağır gelebilir çocuklara göre değil. Verilmek istenen mesaj fantastik bir şekilde işlenmiş. Sıradan değildi.
@mr parviz 2 ay önce
Muhteşem,çok sevdim
@Nigar 2 ay önce
Filmden gram anlamayan insanlar gelmiş burda izlemeyin diye yorum atıyor. Senin kafan basmıyorsa milletin niye aklını karıştırıyorsun? Bence kesinlikle izlenmeli bi' film. En ufak bi düşünce kabarcığı olan herkeste soru işareti bırakır. Müthiş. ... [Devamını gör..]
Filmden gram anlamayan insanlar gelmiş burda izlemeyin diye yorum atıyor. Senin kafan basmıyorsa milletin niye aklını karıştırıyorsun? Bence kesinlikle izlenmeli bi’ film. En ufak bi düşünce kabarcığı olan herkeste soru işareti bırakır. Müthiş.
@omaygat 3 ay önce
allahım çok güzel film aşık oldum oymaygat
@dkmnthr 5 ay önce
Hep önyargılıydım izlememiştim, şimdi izledim ve gerçekten harika bir film olduğunu anladım.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Dram
  8.2/10
 
  118 DK
  ABD