Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ford v Ferrari (2019)

Asfaltın Kralları

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

199 YORUM
@rubypost 3 gün önce
arabalara pek ilgili biri olmama ragmen filmi acaip sevdim. Gerçekten arabaları seviyorsaniz muhtemelen en sevdiğiniz film olacak
@Yarali yuz 1 hafta önce
İyi film izle mek isteyen varsa profilim me bakın derim güzel filmler var fazla gezmeyin diye söylüyorum ondan sonra bana dua edin.
@Al25Pacino 2 hafta önce
Yani ben filmi izlemedim daha ama Allah aşkına Ford v Ferrari yi Türkçe ye nasıl asfaltın kralları diye çevirebiliyo sunuz hayret ediyorum gerçekten. Kim onay veriyo isiminin bu şekilde çevirilmesine?? Bu hiç olmamış. Sadece bu da diil daha bir çok f... [Devamını gör..]
Yani ben filmi izlemedim daha ama Allah aşkına Ford v Ferrari yi Türkçe ye nasıl asfaltın kralları diye çevirebiliyo sunuz hayret ediyorum gerçekten. Kim onay veriyo isiminin bu şekilde çevirilmesine?? Bu hiç olmamış. Sadece bu da diil daha bir çok film var isiminin çevirisi kötü olan.
@Hakan_Cinar 3 hafta önce
Arabalara ilgim yoktu, filmi de hiçbir beklentim olmadan açtım .. İyi ki izlemişim .. Filmin sonunda Carol Shelby için ayrı Ken Miles için ayrı saygı duruşunda bulundum. Christian Bale yine metot oyunculuğunu parçalamış, Matt Damon sevmiyor olmama... [Devamını gör..]
Arabalara ilgim yoktu, filmi de hiçbir beklentim olmadan açtım .. İyi ki izlemişim ..

Filmin sonunda Carol Shelby için ayrı Ken Miles için ayrı saygı duruşunda bulundum. Christian Bale yine metot oyunculuğunu parçalamış, Matt Damon sevmiyor olmama rağmen Shelby karakterini çok iyi yansıtmış.

Açıkçası ben çok beğendim, film basit bir yarış ya da sidik yarışı filmi değil. Biyografi de var, Azim de var, Dram da var ..
@necati23 4 hafta önce
yıl olmuş 2020 hala daha dublajlı film izleyenleri görüyoruz.
@piremses 4 hafta önce
Daha önce ... [Spoileri gör..]
Daha önce hiç duymadığım, bilmediğim bir hikayeydi. Fakat izlerken yer yer gözyaşlarımı tutamadım. Azim, hırs ve yaptığın işe duyduğun aşk ve sadaktin muhteşem harmanlanmış bir hali gerçekten. Ne kadar Ken Miles kendini kanıtlaması gerekmediğinin farkına varıp, o 2 Ford’u beklemiş olup olaylar umduğu gibi gitmese de eminim bu yarışların olduğu dönemde insanlara müthiş bir şölen sundu. Çünkü ben izlerken bunu hissettim. Ayrıca zamansız ölümü gerçekten üzücü. Christian Bale inanılmaz bir adam ya, her oynadığı rolün hakkını bu kadar mı verir bir insan. Matt Damon iyi bir yardımcı başroldü fikrimce.
@requiemangel 1 ay önce
Ford bu gün Ford ise bunu Lee Iacocca borçludur.
@marshall21 2 ay önce
tam bir komedi..ford ferrariyi geçiyor, hiç güleceğim yoktu…gidip biraz fast and föriyus izleyeyim de kendime geleyim.
5 yanıtı görüntüle
@akhan 2 ay önce
Gayet sürükleyiciydi, izle izlettir.
@Ballisi55 2 ay önce
Bence filmde çok güzel mesajlar var. Çoğu yarış pistinde geçse de sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. İsteyip inanıldığı zaman yapamayacak şey yoktur.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  8.2/10
 
  152
  ABD