Adres Değişikliği: Yeni adresimiz 720pizle.org olmuştur. Favorilerinize ekleyip, adresimizi sosyal medyada paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Fright Night (2011)

Korku Gecesi

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

Devam Filmleri (Fright Night)
Film Adı Yıl IMDB
Fright Night
Korku Gecesi
2011 6.3
Fright Night 2: New Blood
Korku Gecesi
2013 4.3
5 YORUM
@kilgrave 10 ay önce
Filmi çok sevdim.Etkileyiciydi. Ama asıl izleme sebebim David Tennant.Oynadığı karakter tam bir HARİKA. Emeği geçen herkese teşekkürler.
@natan10 3 sene önce
Çok güzel bir film
@coni 5 sene önce
Kötülük yan komşunuzsa ondan kaçamazsınız. Bu zamana kadar birçok vampir filmi izledim ama bu film diğerlerinden daha farklıydı. Vampirimiz ne duygusal, ne macera peşinde, ne de kurbanlarına acıyor. Onun tek amacı kan. Hatta bazı kurbanlarını bir yer... [Devamını gör..]
Kötülük yan komşunuzsa ondan kaçamazsınız. Bu zamana kadar birçok vampir filmi izledim ama bu film diğerlerinden daha farklıydı. Vampirimiz ne duygusal, ne macera peşinde, ne de kurbanlarına acıyor. Onun tek amacı kan. Hatta bazı kurbanlarını bir yere kapatıp, onlardan arada bir kan emdiği bile oluyor. Korku, gerilim ve birazcık da komedi filmde çok iyiydi. Filmi erteliyordum ama pişman olduğumu söyleyebilirim. Bu kadar iyi bir şeyin çıkacağını pek sanmıyordum açıkçası. Arkadaşlarınızla toplaşıp bu filmi izleyin. Mükemmel.
@daxor 5 sene önce
Gayet eğlenceli bir film tavsiye ederim kadrosu da iyi
@ 5 sene önce
Filmde komediye dair hiç bir şey yoktu, boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Komedi
  6.3/10
 
  106 DK
  ABD