İndirme: Sevgili arkadaşlar indirme çalışan "PUB" player için aktif. Yeni playerimiz "PUB+" HENÜZ desteklemiyor fakat indirme özelliği için çalışıyoruz.

Goodfellas (1990)

Sıkı Dostlar

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

123 YORUM
@Berkay 1 hafta önce
Tavsiye edeceğim filmler listesine girecek kadar iyi değil, beklentilerinizi yüksek tutmayın tipik biyografi filmi, Robert De Niro her zaman ki gibi oyunculuğu ile ön plana çıkıyor, velhasıl kelam bir Matrix değil 🙂
@howlett 1 hafta önce
Tamamıyla ... [Spoileri gör..]
Tamamıyla harika bir film oyuncular aşırı iyi. Senaryonun gerçek olması ayri bir olay .Böyle bir film herkese hitap etmez heleki marvel filmleriyle yatıp kalkan birisiyseniz.Bu filmi godfather ile neden karşılaştırılıyor anlamadım.Tommynin ölmesi çok üzdü beni en azından bu ispiyonlamayı gördü puanını gerçekten hak ediyor.
@Darcy 2 hafta önce
Herkese hitap etmeyecek bir film fakat saygı duyulması gerekiyor. Daha çok diyaloglara dayanan ve sinema tarihinin kült yapımlarından. Arşivinizde bulundurmanızı tavsiye ederim.
@Mandingo 666 2 hafta önce
De Niro'nun çoğu filminde İrlandalı kelimeleri geçmesi annesinin Kuzey İrlandalı bir Britanya torpağından olması aynı zamanda babasının İtalya doğumlu İtalyan olması kendisinin İtalyan kökenli olup New York'ta İtalyanların bol olduğu bölge doğmasını ... [Devamını gör..]
De Niro’nun çoğu filminde İrlandalı kelimeleri geçmesi annesinin Kuzey İrlandalı bir Britanya torpağından olması aynı zamanda babasının İtalya doğumlu İtalyan olması kendisinin İtalyan kökenli olup New York’ta İtalyanların bol olduğu bölge doğmasını hatırlatmak gerekir.
@moegrenee 2 hafta önce
kısa kol gömlekli kolunda altın saat, bol pantolonlu elinde purosuyla ve güzel taranan saçlarıyla herhangi birisi italyan aksanıyla ingilizce konuşursa sabaha kadar dinlerim. İşte benim filmim bu.
@empty 3 hafta önce
Bu film ile godfather serisini neden kıyaslıyorlar, tam olarak aynı konulara değinmiyorlar ki, film güzeldi, fakat yavaş ilerleyen ve bol diyalog içeren filmlerden hoşlanmıyorsanız, pek beğeneceğinizi zannetmiyorum.
@metehankuyucu 3 ay önce
Bu filme durağan ağır ilerliyor diyen arkadaşlar godfather izledi mi acaba
@tarik 3 ay önce
Fazla aksiyon yada gerilim arayanların beklentilerine hitap etmeyecek, diyalogların ön planda tutulduğu Godfather a atıfta bulunarak, mafya dünyasının farklı ve gerçek yüzünü reel bir dille abartıya girmeden yansıtmış bir film. Roller gayet karakte... [Devamını gör..]
Fazla aksiyon yada gerilim arayanların beklentilerine hitap etmeyecek, diyalogların ön planda tutulduğu Godfather a atıfta bulunarak, mafya dünyasının farklı ve gerçek yüzünü reel bir dille abartıya girmeden yansıtmış bir film. Roller gayet karakterlere oturtulmuş.Joe Pesci etkileyici.Her zevke belki hitap etmese de sinema tarihinde yeri olan bir hikaye.
@nouvelles 5 ay önce
Hafiften b... [Spoileri gör..]
Hafiften bi “The Godfather” esintisi vardı filmde. Yavaş ilerledi ama ben sevdim..
Bi Henry kurtardı paçayı. Karen ile de boşanmış zaten o kadar şeye Karen boşanmasa şaşardım :))
@Murat Can 5 ay önce
kötü değil ama çok durağan. izlenmese de bir şey kaybedilmez.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
720P Biyografi
  8.7/10
 
  146 DK
  ABD